Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem ezt a helyzetet...

Hogy kezeljem ezt a helyzetet a kollégámmal?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, első munkahelyemen vagyok. Egy negyvenes nő nagyon nem csíp engem, sokszor sértő stílusban beszél velem, főnökösködik és okoskodik. Múltkor lebukott, hogy ki is beszél a hátam mögött és kiröhög. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2014. dec. 9. 16:35
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg nem figyelembe venni!
2014. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a munkádra koncentrálj és arra, hogy ne lehessen belekötni semmibe amit csinálsz. Ha nem foglalkozol vele és nem is adsz "fogást" magadon, akkor le fog szállni rólad.
2014. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igyekezz a legtobbet kihozni magadbol a munkaban. Az ertelmesebb kollegak ugyis azt nezik, mennyire vagy ugyes, segitokesz, felejuk legyel mindig erdeklodo. Igy tudsz tiszteletet szerezni. Altalaban a leghangosabbakkal, kemenykedokkel a tobiek sem szivesen dolgoznak egyutt, es a vezetok sem szeretik az ilyen szarkevero ven tyukokat, akik tulpozicionaljak magukat. Leepites eseten gyakran talaljak magukat a kirugottak kozott.

Te ne foglalkozz vele, csak csinald a dolgodat.

2014. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

# 3/3


Leepites eseten gyakran talaljak magukat a kirugottak kozott.



És igen ! és ök jelentik fel a céget is

2014. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En meg nem hallottam olyanrol, hogy leepites miatt barki is erdemben nyert volna peres ugyet. Meg indoklas sem kell, ha megis, majd a bizalomvesztesre fogjak. Olyat viszont mar hallottam, hogy amikor vki megtudta, hogy benne van a kiszavazo showban,produkalt egy munkahely balesetet. A vegen a millios karterites helyett a perkoltseget raterhelek a lakasara.

Ezek a munkahelyi nagypofajuak csak akkor vetemednek ilyen pereskedesre, ha valami fonok valakijei. Amugy csak a munkatarsakkal kemenykednek, amig pofara nem esnek.

Jo, persze vannak beszari HR-esek akik meg le is sz.pjak az ilyet, csak munkaugyi vizsgalat ne

legyen, de ott mar tele lehet a szennyeskosar, inkabb azt vedik mint a hatekonysagot.

Jobb helyeken ezeket az eseteket egy jo ugyved el tudja intezni.

2014. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!