Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen eszközzel lehet kikénys...

Milyen eszközzel lehet kikényszeríteni hogy egy főnök nyilatkozzon arról mikor tervez engem szabadságra engedni? Okt vége van és 26 napom van benn egy napra sem mehettem el még idén.

Figyelt kérdés

Mi a követendő eljárás akkor ha az év folyamán már több alkalommal írásban kértem szabit választ sose kaptam írásban csak szóban, hogy: most nem majd mész ha mondom.

Egy másik helyről épp a mostani előtt azért (is) jöttem el mert benyelték a szabimat úgy ahogy volt se ki nem adták se ki nem fizették.

Most itt van ez a hely, itt ugyanaz megy? Sanszos, hogy igen hiszen év vége felé járunk és 26 nap = 4 hét szabim van benn és lehet tudni hogy se nov se dec-ben egy napra se mehetünk el lévén kereskedelemben dolgozunk úgyhogy az ünnepek a leghúzósabbak.



Mit lehet tenni? Hogyan kényszeríthetek ki legalább egy választ hogy mégis mikor? 5 hét az sok.

Azt már nem is említem hogy jogszabály szerint a szabim egy részével én rendelkezem, az nekem jár amikor én kérem. De hát tudjuk egy ilyen munkahelyen mi jár a dolgozónak. A szája. Vagy még az se mert ha sokat jár a szám kivágnak 5 perc alatt.


2015. okt. 29. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Csak sajnalni tudlak.


Akkor sajnálj de a jövőben külső manifesztum nélkül. Egyszerűbben szólva: ha nem tetszik menj máshova olvass mást vagy matass magadon. Úgy viselkedsz mintha kötelező lenne bármi is itt. Unod nem tetszik akármi bajod van, te dolgod, hallgass és menj tovább.

2015. nov. 4. 16:53
 12/13 A kérdező kommentje:

Hat akkor irogasd a kamukerdeseid


De aztán a jövőben meg ne halljak tőled egy mondatot se!

2015. nov. 4. 16:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyilván a srác (mármint a főnököd) a Munkatörvénykönyv című "irományt" mégcsak hírből sem ismeri....


Nem kell tétovázni, idefigyelj !

Befenyíteni őt a NAV-al, Munkaügyi Felügyelettel, milliós pert lehet rá verni, hidd el , nekem ebben rutinom van !


Fülét - farkát behúzza, majd meglátod !

2015. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!