Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az olyan típusú főnökkel, aki hülyének nézi az alkalmazottjait és csak neki lehet igaza?

Figyelt kérdés

Részletesebben: kemény kezű, jól megmondja mindenkinek a magáét és mindenkinek hallgatnia kell rá. Ne gondolkozzál, majd ő megmondja mit csinálj, kb ez a hozzáállása.

Nem tudok vele együttműködni, mert nem egyenrangú félként kezel, mondok egy ötletet, semmi nem jó.


Hogy lehet az ilyen emberrel kijönni? Már közöltem, hogy nem dolgozom tovább ilyen körülmények között, de azon csodálkozom, hogy van pár ember, akik meg a bizalmasai és elégedettek ezzel a helyzettel. Hogy képes ezt egy ember eltűrni?


Nektek van hasonló tapasztalatotok?


2015. nov. 10. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A seggnyalók mindenre képesek. Én nem dolgoznék ilyen emberrel nem hogy még neki dolgozzak max ha az éhhalál szélén lennék...de akkor is ezerrel keresnék mást.
2015. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A volt német főnököm is ilyen ráadásul, ha valami nem jól sikerült hazudott és ráfogta valamelyik hűje magyar beosztottjára. Őt is hűjének nézte mindenki. A hűjét a moderálás miatt írtam rosszul. Már nem dolgozok ott és azóta kirúgták a főnököt.
2015. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én volt főnököm is ilyen. Egy lekezelő arrogáns majom volt, aki félelemben tartotta az alkalmazottjait. Mindenre képes volt megjegyzést tenni öltözettől kezdve odáig, hogy "jó szarul nézel ki ma reggel, mit csináltál éjszaka?".

A 9 órás munkaidőt rendszeresen megtoldotta, ami alap volt, túlóra pénz nem járt érte. Mérnök vagyok, de önálló gondolatom nem lehet, mert még nem futottam be akkora pályát, mint ő... Nem fejlődtem, inkább visszafejlődtem, mert visszarántott.


A jelenlegi főnököm egészen más. Cipel magával mindenhova, szól, hogy mikre figyeljek bizonyos esetekben, hogyan kezeljem a dolgokat, stb. Rámbíz olyan dolgokat, amikről első ránézésre azt hiszem, hogy megoldhatatlan. Hatalmas bizalmat szavaz nekem és ez jól esik. Teljesen más ő is és a felsőbb vezetés is. Mindenki barátian, segítő szándékkal áll hozzám, úgyérzem, hogy megbecsülnek és szerintem ez ma egy munkahelyen nagyon ritka.

2015. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!