Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudok kezdeni sokat...

Mit tudok kezdeni sokat beszélő emberrel? Ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki szó szerint mondja, mondja, mondja. Felteszek egy szakmai kérdést, erre kb. 20 perc litánia a válasz. A litánia végére az intim dolgait is kifecsegi.. Már lassan kérdezni se merek. Ha nem kérdezek, akkor is mondja. Ha nekem bajom van, az csak 3 perc és utána 15 percet magáról beszél.

Nincs semmi bajom vele, de néha idegesítő, hogy sokat pofázik.



2015. nov. 13. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló kolegám. Tudom, hogy bunkó módszer de egyszerűen nem szoktam rá figyelni. Csinálom a dolgomat tovább. Elfordulok tőle. De az isten barma még akkor is mondja. Nem foglalkozok vele.
2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá.
2015. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kollégáim már megszokták, és nem figyelnek rám :D
2015. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én addig figyelek rá, amíg a konkrét kérdésre válaszol, utána le szoktam állítani. A személyes dolgai pedig végképp nem érdekelnek. "Bocs, de dolgom van".
2015. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rászólók az ilyen emberre. Konkrétan úgy hogy légyszi mond már a száraz tényeket kérlek..
2015. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!