Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha Mikuláskor oda csempészek...

Ha Mikuláskor oda csempészek egy szaloncukrot a kollégám asztalára akkor az nem lesz ciki, vagy gáz? Nem fogja félreérteni? Mit fog hinni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hisz-e még a mikulásban.Eg virgácsot hamarabb félreértenék, ha érted mire gondolok.
2015. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez így mindössze egy kedves meglepi lesz? Nem akarok semmi félreértést,vagy akármi.
2015. nov. 15. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én baromira örülnék neki! :) Én is mindenkit meglepek mert ez JÓ! Az sosem jutott eszembe hogy ciki lenne (???). Minden ami örömet okoz az jó, miért lenne gáz, frankón nem értem. Félreérteni meg mit lehet ezen. Mikulás napján talál valaki az asztalán a munkahelyén egy szaloncukrot. Ha sótlan az illető akkor az ő baja. :D
2015. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eddig minden munkahelyemen volt ilyen csempész :D
2015. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És miket csempészett? Karácsonyra is?
2015. nov. 15. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:

cukrot, Mikulást, Húsvétkor csokitojást, vagy kicsi figurákat (pl ilyen 20 forintos kis sárga csirkéket), csak ilyen apróságokat, kicsi zacskó gumicukrot


mivel sokan voltunk minden munkahelyemen, ezért pár ember mindig csinált ilyet


én csak szimplán viszek be kekszet néha, ha kedvem van, vagy normális kávét, ha én is akarok inni, mert amit a mostani kollégák isznak az inkább mosogatólé ;)

2015. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!