Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársam állandóan...

A munkatársam állandóan beszólogat és olyan munkák elvégzésére kötelez, amiket nem vagyok köteles elvégezni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a baja, hogy közmunkára vettek fel, míg ő teljes munkaerőn van. És állandóan beszól nekem, hogy miért a gép előtt ülök, pedig informatikai végzettségem van, és nem köteles felém helyeznie magát és kiküldenie levelet seperni meg kivinni a szemetet!

Reggel azzal fogadott, hogy fel kell mosnom! Égő, mikor elmegy melletted életed szerelme, miközben a leveleket szeded a legjobb ruhádban.

Mindenki egyenlő! Nem érdemlek ilyen munkát, és ő sem érdemli meg hogy főnökösködjön felettem!


2015. nov. 25. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkán vagy. Lényegtelen milyen végzettséged van. Ha meg problémád van, miért nem neki mondod. Amíg nem vagy képes saját magad munkát keresni, és közmunkán leszel, addig te leszel a csicska.
2015. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy van sajnos, ahogy egyes írja.
2015. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is a takaritónőnek kellett segiteni. Végig csak parancsolgatott nekem. Annyira megalázó hogy egy nálam alacsonyabb helyen álló személy szólogat be nekem.
2015. nov. 25. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
túlságosan nagynak érzed magad, kérdező. Te azt hiszed mindenki felett állsz egy végzettség miatt. Az ember nem attól lesz feljebb mert olyan végzettsége van, ezt emberileg kell elérni, de nem abban nyilvánul meg hogy jaj nem fogok takarítani, mert én ennél több vagyok, egy csomót tanultam. Ilyen hozzáállással meg ne csodálkozz. Most közmunkán vagy, el kell fogadni és csinálni kell, arra kell gondolni hogy ez csak egy átmeneti időszak, majd lesz jobb is. Ja és semmi esetre sem szabad lenézni azt, akinek alacsonyabb a végzettsége.
2015. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
osztán milyen infórmátikái végzettséged van néked Maris, hogy nem sikerül munkát találjál?
2015. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jót tesz neked a közmunka, remélem még legalább 10 évig itt nyomod, akkor talán képes leszel a tisztességre, jómodorra, alázatra! Ez már kijárt neked, amennyire fenn hordod az egódat! Sajnos a látásmódod jelen pillanatban nem alkalmas arra, hogy emberien, és emberségesen láss másokat! Mégis csak van ostorcsapás, ami visszaüt azokra, akik méltatlanul élték az életüket! Előnyödre szolgál a helyed!
2016. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel másikat? Én beszélnék a főnökséggel, de tanácsot kérve. Persze úgy, hogy másik már talonban legyen. Lehet hogy nem te leszel a kedvenc. Megeshet.
2016. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!