Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen nagyon sok...

A munkahelyen nagyon sok irigyem van és fúrnak állandóan, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla hogy szeretek ott dolgozni és sikereim vannak és a főnök szeret a munkám miatt!De a többiek nagyon irigykednek a sikereimre és állandóan kitalálnak valamit amivel bánthatnak vagy le akarnak égetni...

2015. nov. 19. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem az a baj, ha jó vagy és szorgalmas, de ezek szerint nem vagy elég szerény sem. Marha idegesítő tud lenni egy tudálékos főnök kedvence, bármilyen jószándékú is.

Nézz egy kicsit magadban, mert ha mindenki utál, akkor annak valami oka biztos, hogy van.

2015. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "többiek" konkrétan hány embert jelent?
2015. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 embert de sajnos folyamatosan szervezkednek és egy egy felettesünket beetetnek de ideig óráig szerencsére aztán kiismerik őket.
2015. nov. 19. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magasan leszarnám őket...
2015. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyomd föl a többit a főnöknél, keresd meg a másik hibáját, gyengéjét, beszélgess az ellenségeiddel barátsággal, és hasznosítsd az így nyert szakmai infókat ellenük - jelentsd be a főnöködnél, hogy ez és ez a te ötleted, hiába is más találta ki. A főnökkel legyél pajti kapcsolatban (közös ebéd, magánéleti dumcsi, stb.).
2015. nov. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na hát ők ezt csinálják,én nem tudok ilyen lenni ráadásul szerintem egy idő után lehull minden féle álarc,legalábbis előttem biztosan.
2015. nov. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!