Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen reális magyarázat...

Milyen reális magyarázat létezhet dec 24-én 20h-ig történő dolgoztatásra ha egyébként soha nincs ilyen munkarend csak azon az egy napon? Vagy csak a "dögölj meg" dolgozó elv működik?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dec 24-én is menni kell. Hogy miért az rejtély hiszen dec 12-én épp a 24-ét dolgoztuk le! De menni kell. De ez még nem elég. A munkarend úgy néz ki hogy 6-14.30h-ig. Az év összes napján. Kivéve most dec 24-én. Most haza lehet menni 10 órakor délelőtt, majd TESSÉK FIGYELNI vissza kell menni 16 órára és a maradék négy órát 20h-ig le kell dolgozni. És nagyon nagyvonalú a vezetőség mert az ebédidőt ami 30 perc és amit le kell dolgozni egyébként most nem kell…



!!!

De mi indokolhatja ez az elképesztő rosszindulatot és szívatást a dolgozók irányába? Mert azt ne mondjuk hogy erre reális életszerű magyarázat lehet!!!

Az év összes többi napján sosincs ilyen rend csak épp 24-én. És persze másnap 25-e amikor eleve minden zárva nem kell menni vagyis bármit is csinálunk dolgozunk 24-én ahhoz köv hét hétfőig hozzá se nyúl senki. Hiszen minden zárva a cég üzleti partnerei se dolgoznak.

Egyébként üléshuzatokat és bizt övet gyártunk autókba. És a legyártott áru elszállítása hetes rend szerint megy, de mivel minden áll, majd csak jan 4-én lesz az új szállítás.



Ennek fényében létezhet erre reális ok? Vagy csak az elképesztő mocsadék odádék dögölj meg melós magyar hozzáállás? Majd én megmutatom hol a helyed melós gondolja a főnök, aki persze aznap nem lesz bent mert mégiscsak karácsony van… Neki.



Mi működik egy ilyen cég főnökében? Ott ül az irodájában és azon töpreng hogyan tudok a lehető legjobban kib***szni a melósokkal? Na nézzük. Túlórapénz azt nem vehetem el, mert eleve nem fizetek nekik a túlórára egy kanyit se. A karácsonyi és egyéb ajándékot jutalmat nem vehetem el, mert ilyet eleve sose adtam. A fizut nem csökkenthetem mert eleve minimálbéres mindenki. A légkör a cégnél olyan amilyen egy köpedelem az is rosszabb már nem lehet épp csak az ostor hiányzik a műszakvezető kezéből.


Hm hm akkor mit csináljak hogy minél jobban kib***szzak ezekkel? Az ünnepek között szabi nincs jönni kell így ezt se vehetem el tőlük.

Hát akkor döntsük romba a 24-ét! Azt még megtehetem!!!

A 25. az szünnap ahhoz nem nyúlhatok de 24-e az még remek alkalom a szívatásra.



!!!

Ez így működik vajon tényleg?


2015. dec. 17. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa hogy bérmunka. Az ilyen...a minimálbéren felüli jövedelem kézbe az ugye màr nem gond? ;)
2015. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#10: ha alkalmazottak vagytok a cégnél, akkor ez azért nem ennyire egyszerű. Van felmondási idő, adott esetben végkielégítés, stb. Ha senki sincs tisztában a jogaival, az persze más.
2015. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Melyik város??
2015. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Jaaa hogy bérmunka. Az ilyen...a minimálbéren felüli jövedelem kézbe az ugye màr nem gond? ;)"


Apukám te előbb meg olvasni tanulj mielőtt hozzáböfögsz.

Szó se volt bérmunkáról részemről.

2015. dec. 17. 12:52
 15/22 A kérdező kommentje:

"Van felmondási idő"


Nincs, ha azonnali hatályú a felmondás. Arra kell indok?

Igen kell. És a főnök talál is ha akar. Nagyon "kreatív".

Az is baj lesz ha van rajtam sapka és az ha nincs.

2015. dec. 17. 12:53
 16/22 anonim ***** válasza:
Az összes dolgozónak egyszerre? Azt a kreativitást azért megnézném.
2015. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem szándékosan kerülöd azt a kérdést, hogy melyik város...
2015. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Budapest.

XXII ker

2015. dec. 17. 15:53
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
lol, már az első három szó alapján gondoltam, hogy te vagy az előrebemásolós-kamus. :D
2015. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj megint ez a kamus idióta. Budapesten még képzetlenul is lehet minimálbér felett keresni.


Ha vidék lenne még talán el is hinném de így annyira kamu szagú az egész mese. Minek írsz ki újabb és újabb kamu sztorikat?

2015. dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!