Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltam interjún, van tapasztal...

Voltam interjún, van tapasztalatom az adott munkában, majd mikor meglátta hogy 23éves vagyok, már láttam hogy nem tetszik neki, miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahol megkérdezik, hogy mik a jövőbeli terveim MINDEN tekintetben, ott szigorúan csak is a szakmai részre szoktam kitérni, pedig 90%-ban érzem, hogy nem erre kíváncsiak. Ahol puhatolóznak, vagy netán egyenesen rá is kérdeznének, hogy mikor tervezek családot alapítani, oda vissza sem mennék dolgozni. Hogy miért? Mert senkinek semmi köze hozzá és nem akarom, hogy a munkahelyem határozza meg az életemet. Olyan helyen szeretnék dolgozni, ahol együtt örülnek velem, ha esetleg megházasodom, vagy babát várok majd, nem pedig szétvernék a fejemen az íróasztalomat, mert kiesek néhány évre...


Egyébként 24 évesen, pályakezdőként elég sok interjún voltam. 10-ből max 2-n éreztem, hogy erre akarnának kitérni, pedig mérnök vagyok és a férfiak világában tengetem a mindennapjaim.

A jelenlegi munkahelyemen nagyon jól kezeltek és kezelnek. Kifejezetten pályakezdőt kerestek, akinek még nincsenek megrögzött hülyeségei és azért nyertem én egy srác mellett, mert nőt szerettek volna. A tapasztalataik szerint a férfi beosztottak szívesebben dolgoznak együtt női főnökkel a munkahelyemen.

2016. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!