Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, aki nagyon tetszik, hogy hívjam fel magamra a figyelmét? Tudom 1000 és egy ilyen kérdés van, de nincs tapasztalatom ilyen téren és.

Figyelt kérdés

Nem mondhatnám, hogy túl sok tapasztalatom van pasik terén. Nagyon ritkán tetszik meg valaki, de ő most nagyon:) Egy helyen dolgozunk, de nem egy területen. Szóval összefutunk naponta párszor, de mindketten rohanunk és egy-egy szián kívül még nem beszéltünk semmit. Én még csak rövid ideje dolgozom itt, úgy hallomásból, más kollégák által mesélt dolgok alapján tudok róla ezt azt. Nem kérdezősködtem, csak amit úgy spontán beszélgetések során megtudtam róla tőlük. Komoly, határozott pasi, ő vezető pozicióban dolgozik, de nekem nem a főnököm, kollégák közt van egy tekintélye úgy vettem észre, de emellett azért kedvelik is. Nem egy túlzottan bratyizós típus, de jól kijön a többiekkel, ha kevesen vagyunk pl hétvégén láttam már hogy besegített más kollégáknak, pedig nem is az a dolga, amit ők csinálnak, szal tök más a munkaköre, de mégis beállt segíteni másoknak. Tudtommal szabad, se barátnő, se feleség. Pár évvel idősebb nálam, pontosan nem tudom mennyivel, olyan 30 éves lehet, de ez engem nem zavar, sztem a korkülönbség a legkevesebb egy kapcsolatban, nem attól fog működni vagy nem működni. Külsőre pedig, hát én nagyon válogatós vagyok, de tényleg és mégis nagyon tetszik:) Magas, sportos, bár nem kigyúrt, jóképű és nagyon szép szemei vannak.

Szóval nem tudom, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét. Ez az odamenni hozzá és nyomulni, vagy konkrétan hogy én kezdeményezzek nála, ez nem az én stílusom. Valami finomabb módszer kellene, csakhogy lássa hogy érdeklődöm és esetleg utána ő kezdeményezzen. Már ha érdeklem egyáltalán. Valami ötlet?


2011. ápr. 17. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg ha vmiben a segitseget kerned, ha mar irtad h ilyen segitokesz?:) aztan mindjart tobb lenne a kommunikacio is mint a szia-szia :) kezdetnek lehet nem lenne rossz
2011. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sportos, magas, jóképű és egyedül van? Szerintem az ilyenek max könnyebb kapcsolatokat keresnek. A mai anyagias világban sok ilyen van.
2011. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól h magas sportos jóképű, stb, lehet hogy sok nő odavan érte de lehet hogy ő még nem találta meg azt aki neki kellene, nem biztos h nem is akar hosszabb távú kapcsolatot.
2011. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. Hát igen én is erre gondoltam, hogy valahogy szóba kellene elegyednem vele, pl segítségkérés. Csak mivel nem az a dolga ami nekem, ezért elég idiótán jönne, ki ha pont tőle kérdezném meg h valamit hogy kell. De azért majd lesem az alkalmat hátha mégis lesz.
2011. ápr. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!