Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy főnök megöleli a beosztottját?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a főnökömmel éppen baráti viszonyban és kicsit meglepett mikor egy beszélgetés alkalmával megkért hadd öleljen meg. Nem igazán tudom hova tenni mert egyébként elég távolságtartó és nem tudom mi hozta ezt ki belőle. Vagy ez még oké egy főnök-beosztott kapcsolatban?
2016. jan. 13. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy mindketten nők vagyunk.
2016. jan. 13. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is szokott a volt főnöknőm, kettő is. Bár nő-nő esetében nyilván más (főleg, hogy az egyiküknek a lánya lehettem volna, a másik pedig korombeli)
2016. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, mi is nők mindketten. Szerintem belefér
2016. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon távolságtartó, akkor érthetetlen...

amúgy szerintem az a normális, ha egy főnök a beosztottját teljesen munkatársaként kezeli, és egy teljesen baráti légkörben dolgozik mindenki.... ahhoz meg hozzátartozhat akár 1-1 ölelés is... nem szükségszerű, hogy hűvös legyen a viszony, és katonás rend legyen, a főnök a parancsnok, a többiek, meg köszönjék meg hogy élnek... szerintem ez utóbbi felfogás kevésbé normális, ámde igencsak szokásos...

2016. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem kicsit távolságtartó és nem igazán jellemző rá az efféle érzelmi megnyilvánulás mivel igencsak katonás a stílusa. De ezek szerint ilyen is tud lenni.
2016. jan. 13. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet valamit megtudott rólad és esetleg sajnálat ébredt benne irántad.

vagy eddig elfogult volt veled negatív irányba, de rájött valamire

vagy egy hátszeled van, amiről lehet nem tudsz

stb


biztos, hogy van oka.

és az is biztos hogy ki fog derülni

2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy lehet terhes :D
2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Semennyire, főnököd nem a barátod, a főnököd a te munkádból keres nálad több pénzt. Nem szabad pacsizni a főnökkel.
2016. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, főnököm nem kedvel engem, úgyhogy el is kerekedne a szemem, ha fogná magát és a nyakamba borulna egyik nap :D
2016. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!