Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Unatkozok munkahelyen. Mit...

Unatkozok munkahelyen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 09:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Üdv a klubban! :)

De legalább netünk van. Sok helyen még azt is korlátozzák. Így azért elég sok mindennel el lehet ütni az időt. FB, érdekes blogok olvasása stb. Gondolj arra, hogy ezekért a "súlyosan megerőltető" órákért még fizetést is kapsz. :)))

2016. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Gyakorizz :)


Amúgy milyen melóhely, mit szeretsz egyébként csinálni és mééééneeeemtudtok rendesen kérdezni? :(

2016. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Nektek nem rossz érzés, hogy konkrétan értelmetlen a munkánk? Nem csinálunk semmi hasznosat...
2016. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

elég rossz igy.

legalább dolgozni lehetne értelmes munkát értelmes pénzért

2016. jan. 14. 09:49
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nekem is örök dilemma ez. De jól fizetnek, csak részmunkaidő, délután már azt csinálom, amit szeretek. Meg aztán látom, hogy sok barátomat végkimerülésig túlóráztatják más cégeknél. Akkor már jobb unatkozni. Vannak egyébként időnként pörgős napok is, de gyakoribb, hogy hamar megvagyok azzal, amit csinálnom kell, aztán enyém az egész délelőtt. Mondjuk szívesebben tölteném a friss levegőn, mint az irodában, ha már úgysem csinálok semmi lényegeset.

2016. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Gyere közmunkára :D
2016. jan. 14. 09:54
 7/35 anonim ***** válasza:
98%
Hol dolgoztok, hogy ennyit unatkoztok? Pont ilyen helyet keresek :D
2016. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én fordító vagyok a cégnél, de nincs mindig mit fordítani. Igazság szerint több értelme lenne távmunkában csinálni, de a szokásos magyar munkáltatói mentalitás miatt ragaszkodnak hozzá, hogy itt legyek. És mivel jól fizetnek, hát nagyon nem erősködöm, gyorsan elmegy a délelőtt.
2016. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

3.: Nekem értelmes munkám van, csak változó az intenzitása. Vannak pörgős napok, amiknek bizonyos részein megállás nincs, míg vannak unalmas 5-10-30 percek, amikor igazán nem tudok semmi mást csinálni csak ide feljönni és neten olvasgatni. Vannak olyan részek, amikor megy egész délelőtt a youtube-n az angol a háttérben, míg dolgozom egyedül és van, hogy még filmet is tudok nézni.

Egyébként utálom az ilyen szakaszokat, mert sokszor valóban unatkozom. Inkább mennék haza, mert otthon sose unatkozom.

2016. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Helló! Társulok! :) Én is unatkozom, így legtöbbször itt böngészgetek gyakorin.. nekem is vannak pörgős napjaim, viszont van olyan is, hogy egész nap szét unom az életem.. iroda! :)


21L

2016. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!