Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kozositenek ki mindig?...

Miért kozositenek ki mindig? Miért jon egybol a lelki agresszio?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom ota ez ismetlodik mindig. Bekerulok egy uj helyre az elso hetek, max2 honap teljesen jol telik, imádok bejarni. Majd hirtelen megvaltozik minden. Amig suliba jartam addig ott tortent, remenykedtem benen ha vegzek vele a melohely masabb lesz, de sajnos nem... Mindig elotunik egy ket "dominans" egyen akiben felebrednek a farkasosztonok es ramszallnak. A jelenlegi melohelyemen most kezdodott par napja, hogy kritizalnak, illetve nyilvanosan megalaznak pedig nem MO-rol van most szo! Otthon is voltak hasonlo emberek, es lehetetlen lerazni oket. Allandoan csak a cseszegetes ment. It sem valtozott semmi... Tisztara olyan erzesem van mintha vonzanak ezeket az embereket, mert mindig engem talalnak meg. Valaki jart mar hasonlo helyzetben? Vagy csak en vagyok egy sehovasem illo szemely? Fonokomnek nem tudok szolni, ez ugyben mivel ok nem ket hete dolgoznak itt, megmondani nekik a frankot nem igazan menne, mivel nem anyanyelvi szinten beszelem az idegen nyelvet. Probalom oket kerulni es a leheto legkevesebb kommunikaciot folytatni veluk, de nem telhet ugy el nap h ne menjenek el melettem es szoljanak be valamit ami serto, vagy provokalo. Mit lehetne tenni? A melohelyemet nem szeretnem elhagyni ez miatt, mivel jelenleg eleg nehez masikat talalni. De mar msot par nap elteltevel erzem hogy a szemelyisegem megcsorbult. Hatarozatlanobb vagyok, munkateljesitmenyem csokkent, feszult vagyok, es a motivacioamt is elvesztettem. Mit lehetne tenni?

2016. jan. 21. 00:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elotte itthon probalgattam tukorben a valadzokat. Hat ahogy elotte valaszoltam valoban eleg beszari kinezetem volt. De tudtam ezen is valtoztatni. Hatarozott rovid valaszok erthetoen, kicsit hangvosabban kimondva a szavakat.
2016. jan. 22. 23:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek. Sajnos ilyen embereket mindig ki lehet fogni.
2016. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Közben megoldodott a probléma. Segített az hogy kihuzott testtel, határozottan dolgoztam. Csak egy köszönés volt nap elején a kontaktom velük és ennyi. Mostanra teljesen abba maradt ez a dolog. Sőt próbálnak közeledni beszélgetésekkel, de rövidre fogom, ne h vissza esők legyenek :)
2016. márc. 18. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!