Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet egy munkatárs...

Hogy lehet egy munkatárs olyan birka olyan nyúl hogy a főnök rokonát nem meri beírni hiányzónak ha hiányzik? Hanem rákérdez hogy "biztos hogy nincs itt? " BIRKA!

Figyelt kérdés

Röhej ami nálunk folyik. Itt dolgozik a főnök rokona, nagy néha be is téved a munkahelyre kicsit facebookozni.

Ott egy admin munkatárs, akinek a dolga többek közt a jelenlét adminisztrálása. Végigmegy a dolgozói névsoron, ott van vagy nincs ott az illető. Ha nincs ott, beírja. Hogy miért nincs ott-szabadság, betegállomány stb, ebből a szempontból mindegy. Neki nem dolga itt és ekkor nyomozni hogy miért nincs ott. Ott van vagy nincs, ennyi a dolga. Azt majd a munkaügyis tudja hogy szabin van a dolgozó stb.


És mit tesz ez a birka? Látja hogy nincs ott a főnök rokona (ha van szeme látja) erre bekopog a főnökhöz és alázatos remegő nyúlhangon megkérdezi: akkor ma nincs itt? (Miért nem látja hogy nincs????? Mit kell ezen kérdezni???). És ha a főnök azt mondja hogy „majd jön” akkor buzgón bólogat és nem írja be. („Majd jön” lefordítva azt jelenti nem fog jönni egyáltalán, de nem írjuk ki szabira hogy ne csökkenjen a szabi.)


HOGY LEHET VALAKI EKKORA BIRKA EKKORA NYÚL? Mitől fél hogy mik fog történni ha beírja hiányzónak, ha egyszer tényleg nincs ott?????? Keresztre feszítik máglyára küldik vagy mi?


2016. jan. 21. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kidühöngted magad, most igyál egy sört!
2016. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd beírod Te! Könnyű más bőrét vinni a vásárra... Engem is irritálnak a visszaélős f....kalapok, de les...rom, ki kölyke. Határozatlanon vagytok amúgy?
2016. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Akkor majd beírod Te!"


Már miért írnám be én??? Hát hülyének nézel? Írja be az akinek ez a dolga és ezért (is) kapja a fizetését!!!!


Másik dolog, ha az én dolgom lenne beírnám.


Harmadik dolog, hogy nem értem miért " a bőröm vásárra vitele" kérdés ez. Az a dolga X embernek hogy írja fel a hiányzókat. Hát felírja. És ha az atyaúristen is a hiányzó akkor is felírja. Hol itt a gond? Hogy a hiányzó a főnök pincsikutyája kegyeltje??? ÉS????

Ott van vagy nincs?

2016. jan. 22. 08:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Birka vagy. Meg nyúl is.
2016. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aztán miért is?
2016. jan. 25. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt durrogsz, ott meg semmi. Pedig tényleg nem dőlne össze a világ.
2016. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na de ember: az én dolgom ez? Az én dologm rákérdezni hogy egy melós miért végzi beszarva a munkáját???


Nekem ehhez jogom sincs mert én nem vagyok itt senkinek a felettese milyen alapon kérném számon? Hát ki vagyok én? Egy senki.

2016. jan. 25. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ikrek lehetünk, csak én rászoktam, hogy nyíltan lenézem azokat, akik korrupción kívül semmit nem tudnak felmutatni a fosos életükben, és világos beszéddel is tudtukra adom, hogy semmire nem képesek, enélkül otthon bámulnák a köldöküket. Volt nem egyszer, hogy nekem adták ki az utamat inkább emiatt, de most őszintén, szerinted hiányoznak nekem a semmirekellő idióták? Hány csodalény helyett akarok dolgozni szerinted? Gondolod ér annyit az a semmirevaló meló, hogy megfoszd a tudatlanokat a csernusi szemfelnyitó monológjaid legbrilliánsabbjaitól?
2016. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondolod ér annyit az a semmirevaló meló



A leghatározottabban ér annyit. Amíg nincs más addig ez a trágya hely egy kincs.

2016. jan. 25. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!