Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ha munkahelyi...

Mi a teendő ha munkahelyi környezetben nem érkezik válasz e-mailre?

Figyelt kérdés
Miért nem válaszolnak ilyenkor, legalább annyit, hogy kis türelmet vagy akármi, mi ez a totális ignorálás?
2016. febr. 1. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat, eleg nagy bunko az, aki a sajat kollegajanak nem valaszol. Ha kulcsfontossagu a valasza, akkor kuldenek neki megegy emilt es kernek "read receipt"-et. Ha visszajon az igazolas, h elolvasta az emilt, akkor elmenteme, es varnek. Ha ezek utan sem valaszol, akkor szolnek az en fonokomnek.

Velem is volt mar ilyen, ugyanezt tettem. A fonokom pedig megkereste volna a bunko kollega fonoket, de szerencsere valaszolt az illeto az utolso pillanatban.

2016. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire?

Fontos?

Vagy valami körlevél?

Biztos, hogy megkapta?

Nekem, ha fontos, akkor rácsörgök, hogy megkapta-e. És volt, hogy kiderült, hogy meg sem kaptam. Mint ahogy velem is előfordult, hogy kerestek rajtam egy e-mailt, ami sose érkezett meg hozzánk.

Szóval kár duzzogni. Ott a telefon és azonnal kiderül minden.

2016. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MILYEN emailra nem érkezik válasz és KITÖL?


Ha munkával kapcsolato emailról és munkatársról van szó, akkor érdemes utána kérdezni személyesen IS, ha privát, akkor meg jobb, ha hallgatsz, a legtöbb munkahelyen ugyanis nem veszik jó néven a privát levelezéseket munakidöben és a munkahelyen.

2016. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán minek e-mailezni, és a válaszra várni, ha csak végig kéne sétálni a folyosón (netán 1-2 szinttel följebb vagy lejjebb menni) és az illetőhöz bekopogva személyesen meg lehet kérdezni, amit akarsz?

De akadnak bonyolult lelkek minden helyen.

Valószínűleg kisebb gondja is nagyobb annál, hogy veled foglalkozzon, és vagy elfelejtette, vagy arra gondol, ha sürgős lesz neked a válasz, akkor odasétálsz hozzá, vagy legalább a telefont fölemeled.

2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem azért bunkóztak le, mert olyan e-mailekre nem válaszolok, hogy "leveled jött, ha erre jársz ugorj be érte", vagy "gyere be néhány aláírásra", stb. Több telephelyünk van, így jó dolog, hogy írnak, mindig elolvasom, de minek válaszoljak rá? Tudomásul vettem és megyek amint tudok!
2016. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel ő a főnök, nincs kinek szólni. Megkapta, az biztos, és nem körlevél, hanem a munkával kapcsolatos dolog, vagyis egy kérdés. Kétszer is elküldtem, nem hinném, hogy neki nem fontos, szóval nem értem. Ha meg nem fontos, vagy hülyeségnek tartja, akkor is megírhatja egy mondatban és akkor tudom hogyan tovább. Átsétálni meg nem tudok hozzá, mert nem vagyunk egy helyen.
2016. febr. 1. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaaa, hát az én főnököm ezt rendszeresen műveli. Ha valamit nagyon meg akarok tudni, akkor nem e-mailezek, mert tudom, hogy sosem jön rá válasz. Vagy legalábbis nagyon ritkán. Hívd fel és kérdezd meg!
2016. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!