Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én reagálom túl, vagy lépjek...

Én reagálom túl, vagy lépjek ki egy ilyen helyről?

Figyelt kérdés

4 és fél éve dolgozom egy helyen,szolgáltató cég sok régi rendszerből visszamaradt taggal.

Fémipari szakmunkákat és egyfajta szakirányú munkát szoktunk csinálni,de nem a munkával van a baj.

Évekig szerettem bejárni,de ahogy kezdem a céget és az embereket kiismerni,egyre jobban gyomorideggel járok be.

Persze nagyrészt vannak rendes kollegáim,és haverok,de sajnos sok a primitív,hőbörgő,lusta,igénytelen tag,akik

ráadásul kétszínűek is.

Én is sima szakmunkás vagyok,de igényesen dolgozom,pluszmunkákat szoktam vállalni,jó helyen lakom,kocsival járok be dolgozni,és viszonylag jó kajákat veszek,és eszem,úgy veszem észre néhányan ezt irigylik tőlem.

Gyengéim közé tartozik,hogy bár szeretem a jókedvet,meg a jóhangulatot,de az igénytelen ócska pr0lihumort nem,és azt sem szeretem,amikor valaki unalmában engem,vagy mást cseszeget.

E mellett a főnököm is az utóbbi időben olyan értelemben "rámszállt",hogy állandóan kiforgatja a szavaimat,zavarba hoz,és ezen örül.

Az emberek ocsmányul beszélnek,persze nem komolyan,de még a k.anyázás is megy,meg a sz. le g,és a többi,és a többi....

Van olyan ember,aki büdös,mosdatlan nem lehet körülötte megmaradni,de ahhoz van esze,hogy jártassa a száját,meg ocsmányul beszéljen,és persze a munkája szinte semmit nem ér.

Na szóval az a helyzet,hogy kezdem ezt a légkört beunni,páran látják is rajtam,ezért nekem is be szoktak szólni,tehát nem szeretnék leamortizálódni agyilag,meg szakmailag sem,erősen gondolkozom,hogy kilépjek.

Biztos találnék másik munkahelyet.

Ez annyiból jó,hogy közel van,és még van egy két előnye,de amúgy gyomoridegem van már bemenni,és ez rossz érzés.

Mi a véleményetek?

46F



2016. febr. 10. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem érzed jól magad, akkor érdemes továbbblépni.



De a helyedben elöször keresnék másik munkahelyet és csak utána hagynám ott ezt - különben két szék közt a pad alatt találod magad!

2016. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eljött az idő a változásra! Elég indokot soroltál fel miért ne maradj. Lépj előre!
2016. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el munkahelyet keresgélni, menj akár interjúkra is, aztán ha találtál egy jobbat, akkor dobbanthatsz.
2016. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki korpa közé keveredik... Sajnos egyre jellemzőbb, hogy a szakmunkás szó hallatán egy primitiv arrogáns bugris bunkó képe jut az ember eszébe. Ugye, amióta olyan gyökerekkel töltötték fel a szakmunkásképzőket, akik azelőtt legfeljebb a talicskát tolhatták a panelházépitéskor...ez a tendencia.De dolgoztam olyan helyen is, ahol apányi korú elektroműszerészek reggel "Ku,%a any=d Gci!" köszöntéssel üdvözölték egymást, és a napi kommunikáció is kb. ebben a stilusban folyt. Én úgy érzem , nem az oktatással, hanem a neveléssel van a gond Magyarországon.
2016. febr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irány külföld! Én is azt tettem. Előtte azért leraktam levelezőn az érettségit, hogy némi tudmományt is szippnantsak a primitív gyári melósok után.
2016. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!