Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a négyszemközti évértékelő...

Ha a négyszemközti évértékelő beszélgetésen a főnököm azt mondja, h hosszú távon számít a munkámra, akkor valóban számít, vagy azon gondolkodik, hogy kirúgjon?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ki akarna rúgni, nem mondana ilyet. Inkább azért mondja, hogy ne érezd bizonytalannak a helyzeted, és ne nézegess félre állásügyben.
2016. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy hol dolgozol,de értetlen egy ember lehetsz,ha ezt a mondatod nem tudod értelmezni.

Igen számít és nem akar kirugni!( egyenlőre)

2016. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy lefekvés előtt szereti-e arra kiverni, hogy a dolgozói azt hiszik, meg van elégedve a munkájukkal, miközben a kirúgásukat fontolgatja. Ha nem, akkor nem hiszem. De ez is egy opció:D
2016. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kb erre gondolt!


[link]

2016. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A hangsúly pedig ezen lenne ;)



[link]

2016. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy hosszútávon terveznek, én pl. azért tartom furának, mert az egész kommunikációjuk nekem nem erre utal. Mert az egy dolog, hogy valamit hosszútávon tervez, de hogy azt kivel csináltatja meg, az is egy másik dolog. Szóval én megértem a dilemmádat.

Velem még soha sehol nem bántak úgy mint itt, ezért nem értem mit hosszútávozik :)

De ha veled normális a hétköznapokban a hangulat, és emberként kezel, akkor szerintem megnyugodhatsz.

2016. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Vannak helyek, ahol az évértékelő beszélgetés egy őszinte dolog, a főnök azt mondja, amit gondol. Igaz, én ilyen helyen nem dolgoztam még, de többen is említették, hogy létezik. Ha erről van szó, akkor tényleg hosszú távra tervez, nem akar kirúgni.

Meg vannak olyan munkahelyek is, ahol az évértékelés egy kötelező nyűg, amit le kell tudni, mert a minőségbiztosítás kéri. Ilyenkor a főnök eldarál valami sablonszöveget arról, hogy hosszú távon gondolkodik veled kapcsolatban, elégedett a teljesítményeddel, de azért további fejlődést vár, új perspektívák meg ilyenek. Közben pedig marhára unja, hogy itt kell ülnie és elhúzna valami irodába: vagy a sajátjába (ha épp nem ott van), pöffeszkedni és kioktatni a beosztottakat, vagy a nagyfőnökébe, jópofizni egy sort vagy átvenni az éppen esedékes letolást.

Hogy nálatok mi a helyzet, azt csak te tudhatod, én innen nem tudom megmondani.

2016. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te hadd kérdezzem meg már kérdező, te értelmi fogyatékos vagy, esetleg csak hobbiból vagy hü..lye? Ha azt mondja, hogy hosszú távon számít rád, akkor mi a f...szé rúgna ki? Illetve ha ki akarna rúgni, akkor miért mondaná, hogy hosszú távon számol veled?
2016. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Te mindig mindenkinek azt mondod amit gondolsz? És neked is mindenki azt mondja amit gondol?
2016. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komoly témákat illetően igen. De most áruld már el nekem, miért lenne jó az a főnöknek, hogy azt mondaná, hogy hosszú távon tervez vele, ha jövő héten ki akarja rúgni? Ez valami női agytorna?
2016. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!