Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégával flörtölni megszokot...

Kollégával flörtölni megszokott dolog? Lehet ennek jó hatása a munkára nézve?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig sül el jól.
2016. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy bizonyos határon belül marad, akkor nem gond. Én is szoktam csak úgy, szórakozásképpen. ;)
2016. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit jelent a flört. Van, aki szerint első lépés a dugás felé, van, aki meg azt is flörtnek hiszi, ha kedves vagy a másikhoz.
2016. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes módon mindhárom előttem szólóval egyetértek. Ha és amennyiben ez azt jelenti, hogy hülyéskedtek, bókoltok, jókat nevetgéltek, néha megbeszéltek ezt-azt akkor jó hatása lehet. Feldobja a napodat, szívesen mész be és szívesen vagy bent, mert nem búbánatos arcokat kell nézned. Ugyanakkor ez egy kicsit kötéltánc. Mindig ott kell lenni annak, hogy igen, kedvellek, tetszel, vagy csak jó fejnek tartalak, DE ennyi. Mert ez egy munkahely, mert van más otthon, mert csak. Ez nagyon fontos, mert lehet, Te csak flörtölni szeretnél, míg a másik egyszercsak benned látja élete nagy szerelmét.

Lehet, hogy ez a dugáshoz vezető első lépés, de mennyi minden más van, amibe belekezdünk, megtesszük az első lépést és ott megállunk? Ha most elkezdenénk összeírni szerintem egy egész füzet megtelne a legtöbb embernek.

2016. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én káromkodtam mindig, ha csörgött a vekker és menni kellett dolgozni, de megtetszett egy munkatársam, és azóta magamtól felébredek reggel. Várom, hogy lássam őt, és beszélhessünk. Persze lehet, hogy nem lesz az egészből semmi, de reménykedem.
2016. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!