Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol előnyösebb tetoválás?...

Hol előnyösebb tetoválás? Vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Hallottam párszor, hogy egy komoly munkahelynél a tetoválás nagyon előnytelen, sőt kizárásos alap is lehet.

Én közgazdaságot tanulok, jelenleg egy kicsi cégnél dolgozok titkárnőként, ott nem fog semmi történni ha megcsináltatom. Viszont nem feltétlenül képzelem el ott a hátralévő életem (szeretnék a későbbiekben saját vállalkozást).

De persze mindig számolni kell az alternativákkal.


A nyáron szeretném megcsináltatni a tetoválást, egy aranyos kis tépett baglyot (ez számomra fontos), de még azt se tudom hol lenne ez előnyösebb... Esetleg vállon? tarkón gondoltam legelőször, de nem tudom az mennyire lenne okos döntés...

Vagy bokára? De ott elég esetlenül nézne ki (a bagoly modellje miatt).

Tippek esetleg?



2016. márc. 12. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A helyedben olyan testfelületre helyezném a tetoválást, ahol takarható, ha szükséges. Lapockán például, de azt meg te nem látod. Így, hogy nem látjuk a mintát, meg hogy mekkora, nem könnyű válaszolni.

Megvan már, hogy ki készítené el? Esetleg ő tudna segíteni.

2016. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Jelentsél csak nyugodtan...Ennyi vagy te...Meg a kérdező is...
2016. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tetkó egyik szabálya annyi hogy olyan helyre rakd ahol nem látszódik ki ha te nem akarod. Karra, arcra, lábra ne tegyél tetkót. Hátra, hasra meg igazából bárhova mehet ahol csak simán ráveszel egy inget és már nem is tudja senki. Akkor ha állásinterjúra mész se fognak levetkőztetni hogy megnézzék vannak-e tetoválásaid vagy piercingjeid. Emellett a másik szabály hogy tényleg csak olyan dolgot csináltass amit nem bánsz meg. De ahogy olvasom te már nem vagy tini akik minden héten másért áldoznák fel magukat szóval ez a veszély nem fenyeget.

Én őszintén megmondom nekem se tetszik az ha valaki tetoválva van, de nem ítélem el. Ha neked fontos akkor ne hallgass másra, csináltasd meg, csak tényleg úgy hogy könnyedén takarható legyen.

2016. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első, nem tudom neked mi a bajod, valószinű bal lábbal keltél fel, passz. De kérlek szépen, ne provokálj másokat!


El fogok még mindenképp gondolkozni a témán, mert nem akarom megbánni.

Még nem beszéltem tetoválóval, azt már csak előtte szeretnék.

2016. márc. 12. 13:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd ha lesznek érveid, akkor kapsz ellenérveket.
2016. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Komoly munkahely... nem hiszem, hogy lenne vicc munkahely, mindenhol szerződést írsz alá.


Tesómnak pont bagoly van a bokáján. Szerintem jól néz ki.


Első, az a baj, hogy ha neked ez a véleményed, azzal nem lehet vitatkozni. Semmi összefüggés sincs az intelligencia és a tetoválás közt. Azzal, hogy a te kis agyadban ez van, eldöntötted, így a valóság érvei nem hatnak rád.

2016. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
A legfőbb baj az az, hogy nemrég leírtam a kötekedő kedves hozzászólónknak ITT a nyílt felületen, hogy IDE várom az ellenérveit a témával kapcsolatos meglátásaimrol, aztán majd válaszolok rá idővel, de vele ellentétben majd KULTÚRÁLT hangnemben, erre meg eltünt nyom nélkül a nevezett hsz...Hát...Így akkor tényleg nehéz lesz az eszmecsere...Meg kicsit féloldalas...
2016. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért csak közönség előtt mersz beszélni? Te is olyan vagy, aki privátban normális, csak nyilvánosan egy faasz?
2016. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
9-es...Most nem tudom hogy kiröl beszélsz, vagy akarsz beszélni, de én normális szoktam lenni mindig,minden felületen...Legfeljebb privátban nyiltabban nevén nevezek dolgokat, végülis az csak "nem nyilvános felület", viszont ha már egyszer IDE kezdtem írni a meglátásaimat, és nem privátba, akkor jó lenne az esetleges vitákat ITT kitárgyalni és megbeszélni...Dehát ha csakúgy eltünedeznek a hsz-eim innen, akkor mi a csuda értelme van egyáltalán bármit is írnom ide? Van értelme?
2016. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha értelmiségi munkakörben akarsz dolgozni (igen), akkor olyan helyre rakd, ahol takarja az ing/blúz, hosszúnadrág. Hát, mellkas, has, comb, lábszár jöhet szóba.


Persze aztán én már láttam neves pénzügyi biztosító központjában olyan nőt, akinek a nyakán is volt tetoválás. Cége válogatja.


(Off: én sem értek egyet Titusztitusz-al, de nem látom értelmét annak, ha valakit privátban b..zerálnak a válasza miatt. Ez tipikusan olyan kérdés, ahol nem létezik egzaktan helyes válasz, lényegében csak véleményeket tudunk írni, ez volt az övé, ez van. Ha nem tetszik ott a piros gomb, tessék nyomogatni meg megírni, hogy szerinted mi a helyes.)

2016. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!