Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Március 14 és 15-re hogyan...

Március 14 és 15-re hogyan írhattak ki két nap szabadságot?

Figyelt kérdés

Március 14-et ledolgoztuk márc 5-én márc 15 meg ünnep = 0 nap szabadság.

Mégis kiírtak mindenkinek két napot!

Rákérdezni nem tanácsos mert lehet az volt az utolsó kérdés amit munkaviszonyban tettem fel…

mit tehetek akkor? Szokásos? Megszoksz vagy megszöksz?


2016. márc. 17. 12:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

" Ha nem ilyenben vagy (erre utal a "14-ét ledolgoztuk"), akkor törvényellenes."


Szted ha benzikutas lennék feltenném a kérdést? H-P munkarend van kizárólag.

2016. márc. 17. 20:41
 12/22 anonim ***** válasza:
Szia! Különbség van a szabadnap és a szabadságos nap között...
2016. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

NE CSŰRJÜK CSAVARJUK MÉR MIKOR OLYAN MARHA EGYSZERŰ!


Ott a szabis ív. Ott van rajta 22 nap (nekem pl 20 nap alap + 2 nap az évek után). Lekerült róla kettő nap. Ott van márc 14-15.

Ennyi. Ne csűrjük csavarjuk.


És ne kérdezzük meg : és te aláírtad? Mert az alá is kell írni a dolgopzónak ha szabin van.

Így van elvileg nálunk nem így van.

Nálunk kiír a főnök és ennyi.

2016. márc. 18. 08:17
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban nem kell bonyolítani... Törvénysértés. :(
2016. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Megteheted, hogy sajnáltatod magad, és maradsz a helyeden, de azzal nem leszel előrébb, vagy megteheted, hogy keresel más munkát, váltasz, és ezt a céget feldobot a munkaügyi felügyeletnél.

Én mindig léptem, ha arról volt szó, és mindig lett más munka is.


Te miből gondolod, hogy nem találsz másikat?

2016. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Te miből gondolod, hogy nem találsz másikat?"


Abból hogy több mint egy éve számaolatlanul szórom az életrajzom hirdetésekre állásportálokra fenn vagyok az összes állásportálon egy csomó fejvadász cég adatbázisába is elküldtem magam.

Soha semmi megkeresés sehonnan.

Vagy ha van akkor az MLM. meg biztosító. Vagyis egy fillért se fizetnének csak a tényleges üzletek után. TB-t meg fizessem magam után + legyesk vállakozó + kéne könyvelő-röhej

Nem véletlen hogy iylen szutyok állásokra lasszóval sincs ember.

2016. márc. 18. 11:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Hol keresel munkát, melyik térségben, és milyen munkákat?
2016. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Komolyan csak sajnálni tudom az ilyen embereket... de a maguk hülyesége miatt... akár névtelen feljelentést is tehetnél... szabadságot nem a főnök ír ki, azt neked is alá kell írni szabadságos nyomtatványon, ha ez nincs ledokumentálva, akkor ő megütheti nagyon a bokáját miatta...és ha ezt mindenkivel megtette, akkor legyetek már annyira tökösek, hogy felléptek közös erővel ellene...
2016. márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

" azt neked is alá kell írni szabadságos nyomtatványon, ha ez nincs ledokumentálva, akkor ő megütheti nagyon a bokáját miatta."


Na hagyjuk már. A főnököm 50-es fickó 91-óta vállalkozik és így ahogy most. Akit lehet átver meglop szarik mindenre. És még itt van röhög mindenkin a zsebe dagad a dolgozóktól ellopott pénztől a legfőbb gondja milyen legyne az új kocsija.


vajon mikor fogja megütni a bokáját? ha 1991 óta még nem ütötte meg? Olyan háza van hogy ha 10 életem lenne se tudnám megvenni a telket se nemhogy a házat.

A 8 általánosa van meg a fickónak funkcionálisn analfabéta!

És hol tart!!

Na feljelented? Vagy inkább nem?

Nehogy aztán megvárjon a "haverokkal" hazafelé menet...

2016. márc. 23. 18:11
 20/22 anonim válasza:

Ha ekkora tirpák hülye vagy, nem is csodálom, hogy orrba szájba kihasználnak.

Egyszerűen ez ezzel jár.

Az erősebb kutya b#szik, és valakinek alul is kell lennie.

Nos ez vagy Te.

De ezt bizony te választottad, nem a főnököd.

2016. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!