Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az újakkal a...

Miért ilyenek az újakkal a régi munkatársak?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem egy gyárban,szóval nem valami nagy dolog..

Be kell tanitaniuk és a csoportvezető minden nap oda állit valaki mellé.Ez olyan munkakör,ahol ha akarsz kicseszhetsz a másikkal,mert 3 vagytok és ha ketten bele húznak a harmadik lemaradhat,vagy akár a harmadik miatt fegyelmit is kaphat a másik kettő( ezt bonyolult leírni )na szóval..volt,hogy oda állítotak valakikhez( én már viccesen megjegyzem nekik,mindig hogy elnézést,ha unatkozni fogsz miattam) azt mondják jó nekik ha pihizhetnek( de állandóan,hallom hogy kibeszélik az újakat) múltkor belehúztak és amikor,helyet cseréltünk szólt két kollégának az akivel,helyet cseréltem hogy most már lassitsanak.( Mintha,direkt begyorsultak volna mikor én voltam ott, hogy lemaradjak) minden egyes nap hallom,hogy valakit kibeszélnek az újak közzűl.És nagyon durván..Még az öltözöben is volt olyan,hogy kicsi a hely és hogy EZZEKET minek kellet ide rakni..meg ilyenek.

Pedig,vannak olyan régi dolgozok,akik ugyan úgy lassuak vagy akár több hibát elkövetnek.Vagy bármi..

Így nehéz beilleszkedni is,mert mindegyik ilyen.Akár kit kérdeztem eddig,mindig mondták,hogy az emberek miatt nem szeretnek itt lenni és vigyázzak kinek mit mondok el..

Azt várják,hogy első héten olyan gyorsak legyünk,mint ők meg minden,miközben hallotam,hogy több közűlük sírással kezdte a munkát,amikor ide kerűlt.

Szóval,nem hiszem hogy amikor ők beálltak profik lettek volna az első nap és ezt elfelejtik.

Miért ilyenek? Ti mit csinálnátok?


2016. márc. 20. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szard le őket.Csak a munkával foglalkozz.Ezek is olyan szinten vannak, minta tyúkok az ólban.Szóval egy tyúkólba kerültél.Úgy is viszonyulj hozzájuk.
2016. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!