Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki 1 hónap után...

Szerintetek ciki 1 hónap után felmondani egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Gyorséttermi munka.
2016. márc. 20. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

jogod van hozza, nem ciki. mielott valamire azt gondolod, hogy ciki vagy problema, kerdezd meg magadtol: szamitani fog 5 ev mulva?

ha nem fog szamitani ot ev mulva, hogy esetleg a fonokod most megforgatja a szemet, vagy valami piti megjegyzet tesz, akkor csinald csak :D par het/honap mulva ugyis elfelejted

2016. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Akkor mondasz fel, amikor akarsz. Én 1 nap után is mondtam már fel. A jelenlegi munkahelyemen többen voltak, akik csak 1 hétig bírták, utána elmentek. Olyanról is hallottam, aki a sikeres állásinterjú után úgy ment el, hogy jó akkor holnap reggel találkozunk, jön dolgozni, aztán soha vissza se jött. XD
2016. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én is voltam már így.


a kis hr-es csajt megkérdeztem, hogy megnézhető e az üzem és az, hogy pontosan mit is kell dolgozni mielőtt aláírnánk a szerződést. Azt mondta nem. Nos másnap meglepődött, mikor mondtam, hogy bocs de nem tetszenek a feltételek, bár megspórolhatott volna magának pár óra melót, ha körbevisz minket 5 perc alatt az üzemen.

2016. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Alapvetően te választod a munkád, nem vagy köteles ott dolgozni ahol. Nekem is van ismerős aki első napján le is lépett, ha nem jön be, minek erőltetni.


Alapból nem ok nélkül van a próbaidő sem ahol mindkét fél felmondhat indoklás nélkül is.

2016. márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én volt olyan munkahely, ahol 1 nap után felmondtam. Miért? Mert napnál is világosabb volt, hogy az nagyon nem fekszik nekem, ráadásul 12 óra elfoglaltságra adtak 2000 forintot.

Ciki? Miért lenne az? Nem kötelező az embernek bármit elfogadni/elviselni. A ciki az, ha nem mersz lépni, nem mersz önmagad lenni.

2016. márc. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam fel 5 nap után,1 hónap után és 3 hónap után.

Sok melóhelyem volt :D


Nem vész nyugi.


Én mindig azt mondtam,hogy kaptam egy jobb álláslehetőséget.Több pénz.Ennyi :D

2016. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!