Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkás irodai tapasztalatot...

Közmunkás irodai tapasztalatot hogyan ítélik meg a cégek munkaerő-felvételkor?

Figyelt kérdés

Igen, tapasztalatról beszélek mivel nekem ugyanazt kellett csinálnom rendőrségen mint amit a nem közmunkások irodai munkán. Hasonló irodai munkát keresek. Iktattam, különböző számítógépes programokban szerkesztettem képeket, dokumentumokat, használtam Excelt stb.



Főiskolai végzettségem van egyébként és szeretnék kilépni a közmunka programból, csak nem tudom, hogy mennyire fogadják el,hogy én a rendőrségen közmunkásként dolgoztam.



2016. márc. 31. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről ugyanolyan tapasztalatnak számítanám, mintha nem közmunkás lenne.

De azt is megcsinálhatod, hogy csak beleírod a titulusodat, munkakörödet, készségeket, amiket ott használtál, azt meg nem, hogy irodai közmunka volt. Max. ha rákérdeznek.

2016. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az önéletrajzomban nem tüntetem majd fel, hogy közmunka. Megmondom ha rákérdeznek, de csak akkor.
2016. márc. 31. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Nehogy már Te szégyenkezzél azért, mert ezek a .......k köz(rabszolga)munkást csináltak belöled! Nekik kéne szégyenkezni, hogy alamizsnáért dolgoztatják a "zembereket". Nyugodtan írd bele.

És mielőtt kilépsz jól gondold át, csak a biztosra menj.

2016. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy direkt rá fognak kérdezni, sztem meg sem fprdul a fejükben. A lényeg az, hogy milyen tapasztalatod van.
2016. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már fogalmam sincs, hogy esetleg feltüntessem-e, hogy közmunkán dolgoztam vagy sem. Az esetemben azért gáz a helyzet, mert másfél év alatt 3 különböző helyet is megjártam, ha nem írom be alapból leírhatnak egy állásváltogatónak, aki sehol se tud megmaradni. Legutóbb voltam egy állásinterjún, szintén közmunka, ott az önéletrajzom nézegetése közben pl rákérdeztek milyen formán voltam foglalkoztatva.
2016. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!