Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lelkileg már a padlón vagyok...

Lelkileg már a padlón vagyok a munkahelyek miatt, hogyan álljak talpra?

Figyelt kérdés

Elegem van a munkahelyekből. Nem a munkával van bajom, hanem az emberekkel. Amikor cégeknél dolgoztam, az első munkahelyen kihasználtak az emberek aztán amikor próbáltam volna megvédeni magam akkor kitettek mert kiutáltak, utána másik helyen próbaidő utolsó napján rúgtak ki, elvileg jól dolgoztam meg minden szuper, de akkor rosszul ment a cég... a harmadik helyre már rettegtem hogy mikor tesznek ki, megszállottan csináltam a munkámat, akkor meg az volt a baj, nem oktattak normálisan se mert el voltak foglalva, aztán még ez is az én hibám volt hogy nem találom fel magam, de azért jó voltam amikor túlóráztam....


Most egy üzletben vagyok kisegítő, akkor kell mennem ha hívnak, oda már úgy mentem hogy beletojok az egészbe, mert én fogok elmenni a legkisebb rossz jel utána, érdekes hogy ott meg jól kijövök az emberekkel és semmi gond nincs... De hát ugye ebből nem sok pénzt kapok, ezért keresnem kellene másik helyet, de félek attól hogy megint csak csalódás lesz az egészből... :( Mindig is visszahúzódó, csendes voltam, nehezen alakítok ki kapcsolatokat és inkább a munkába "temetkezek", ez a sok kudarc meg ahogy bántak velem meg még jobban leépített...


Voltatok már így? Hogy tudnék túljutni ezen a ponton?


2016. ápr. 1. 17:20
 1/1 rionen ***** válasza:
Ne add fel. Csak olyan szinten teljesíts amit mindig tudsz hozni hibátlanul. Eddig is volt valahogy, ezután is lesz.
2016. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!