Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretném szponzorálni a...

Szeretném szponzorálni a saját életemet. Miért nem találok rá lehetőséget?

Figyelt kérdés

3 gyerekes egyedülálló anya vagyok és rohadtul nem a szociális hálóra szeretném építeni a mindennapjaimat, ugyanakkor egy munkahely sem szociális jótét.(betegség, szünetek) most mennek első osztályba a kicsik...egy nagyközségben.

Azt a vicces poént ne süsse el senki hogy szerezzek egy gazdag pasit... nem vagyok már 20... nem eszerint szeretnék partnert magam mellé....


2016. ápr. 12. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
39/N
2016. ápr. 12. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes a vilagon a legfontosabb , a fuggetlenseg kivivasa, a szabadsag , a jolet megteremtese egyedul , szamomra ez az elet alapvetö ertelme .... Szabadsag keresö vagyok en is 39 eves nö , elvalt , egy 8,5 eves kislannyal....

Nem könnyu ... De megis szep ... A lenyeg h megtalald azt amit szeretsz csinalni .... Ami nem könnyu mert nem mindenki tudja koran kibontakoztatni a tehetseget.

Eh miröl beszelek egy edesanya akinek kisgyerekei vannak , annak van a vilagon a legnehezebb dolga ilyen tekintetben, mindig masra szorul, a gyerekek folyton betegek , nehez dolgozni igy

2016. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy így közel 40 évesen a puszta megélhetésem is ennyire ingó talajon lesz...
2016. ápr. 12. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
találj ki valamit amit gyerek mellett tudnál vállalkozásként csinálni, és van is rá kereslet.
2016. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon nehez ügy , az ember sok mindent nem lat elöre .... Sok szerencset kivanok neked , mert ehhez amit te akarsz az kell !!!
2016. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:(


Kb eddig jutottam én is mint Ti....

2016. ápr. 13. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind ezt szeretnenk.. :)
2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!