Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a kapcsolatod a főnököd...

Milyen a kapcsolatod a főnököddel? Mennyit ugráltat? Hányszor beszéltek egy nap?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó. Kb hetente találkozunk, megiszunk egy kávét, eldumálunk, ha a munkában akar valami változást, akkor elmondja mit kéne máshogy csinálni.

Persze a főnöksablonok megvannak: fizuemelés ígérgetése, túlórák miatti mosdatás, globális rettegtetés, stbstb

2016. ápr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Azt szeretem benne, hogy sose ugráltat, nem utasítgat, hanem mindig megkér szépen. Többször is beszélünk egy nap, a munkától függ, hogy mikor mennyit.

Néha vannak nézeteltérések. De ez természetes.

2016. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nyugodtan írhattok hosszabban is. Nem sok fogalmam van arról, hogy hogyan és napi hányszor szokás a főnökünkkel tartani a kapcsolatot. Miket kéne elmondani neki meg ilyesmi. Hogyan állni hozzá.

Illetve hogy a beosztottakkal hogy beszéljek. Mennyire jó ellenőrizgetni őket. Ugyanis ha többször rájuk nézek, nem haladok a munkámmal, de azt sem lehet hogy mindenféle kontroll és ellenőrzés és utasítás nélkül legyenek.

2016. ápr. 19. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

munkakapcsolat, munkaidőben beszélek vele kizárólag munkáról, ha haverkodni próbál akkor simán faképnél hagyom, nem igen érdekel, hogy nem tetszik neki.


Hétvégén meg elfelejtheti, hogy felvegyem neki a céges telefont ha keres.


Sajnos egyedül képtelen elvégezni a munkáját, így nem rúg ki... pedig örülnék ha megszabadulnék tőle.

2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fönököm is nagyon rendes, "szeretem". Kb 2honapja dolgozok itt, de a férjem által régóta ismerem. (Kollégák vagyunk). Amit szeretek benne és ezért jó fönök: Tud köszöni, megköszöni, nem követel hanem kér. Sokat nem beszélünk, de bármit kérhetek, amiben tud segít. Nem ugráltat senkit. Mindenkinek megvan a maga napi feladata, ha mást kell csinálni azt a forgilmasta jelzi. (Buszos cégnél dolgozok). Ha pl szabadnapon kell bejönni azt -lehetőséghez képest- időbe szól és megkérdi hogy betudok-e menni.(nem csak engem mást is) ezt valahol visszaadja. Volt olyan melohelyem h reggel hivtak h menjek be du-ra aztán annyit a szabadnaprol... nagyjából ennyi, ha eszembe jutt még valami írok. Van több fönököm is, de ő a közvetlen felettesem.

üdv 25N

2016. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1, Emberileg jó, szakmailag azonban kevésbé, így sokszor háborús hangulat van köztünk.

2, Az első időszakban igen sokat ugráltatott, de mivel többször beintettem, így már kevésbé teszi ezt (csoda, hogy még nem vágott ki).

3, Egy ideje e-mailen "beszélünk", csak a nagyon halaszthatatlan dolgokat beszéljük meg személyesen.

2016. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6# Nálad külön érdekelne, de mástól is, hogy mennyi idő eljutnod a főnöködhöz? Milyen messze van tőled?


Előző munkahelyemen másik épületben volt, és át kellett öltözni hozzá, szóval totál időhúzás volt a főnökös "pofavizit". Telefonon egyszerűbb lett volna, de céges telónk nem volt, csak vezetékes, de azt alig használták.


Mikor beszéltek vele telefonon, emailben és mikor személyesen? meg milyen gyakran?

2016. ápr. 19. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:

6 vagyok:

Eljutni a főnökömhöz 10 msp., mert egy szinten van az irodánk, pár méterre egymástól.

Telefonon nagyon-nagyon ritkán beszélünk, e-mailben szinte minden nap, személyesen 1 héten legalább 3×, de nem többet.

2016. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tubarózsa ***** válasza:
Nos mint irtam én buszos cégnél vagyok, fönököm az egyik végállomáson tartozkodik, igy ha beértem járattal 2p alatt ott vagyok, csak bekell menni az irodába :) ha otthon vagyok és kell valami akkor teló.
2016. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!