Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki anya, az ne is akarjon nő...

Aki anya, az ne is akarjon nő lenni?!

Figyelt kérdés
2 hónapja mentem vissza dolgozni szülés után. Hétvégén volt egy kisebb céges buli, kicsit kiöltöztem, ha már alkalom. Egyik kolléganőm rámförmedt, hogy minek öltözöm így ki és minek sminkelek, ha már anyuka vagyok, nem illik. Köpni-nyelni nem tudtam (azóta rá emberszámba sem veszem egyébként). Ő egy 45 éves, edzőterembe járó, igényes nő, még a férjemnek is bejön, ezt a férjem mondta korábban, hogy csinos. Én 34 vagyok, nem járok terembe, mert nincs időm. Rajtam max 8 kiló felesleg van, párom szereti. Nyilván azt is, ha csinos vagyok. Én már nem is vagyok nő?
2016. ápr. 27. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez annyira álnaív kérdés! Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy egy bulin egy munkatárs megszól egy másikat az öltözködése miatt. Milyen cég ez?

Gondolom most azt várod, hogy leírjuk, hogy de de attól, hogy valaki anya még akarhat, és lehet is nő!

2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Vannak emberek, akikre nem érdemes figyelni, amit mondanak, meg sem érdemes hallani.

Az illető ebbe a kategóriába tartozik, nem értem, milyen jogon és hogy mer ilyen kijelentést tenni, másokkal foglalkozik, mert önmagával biztos valami nagy problémája van.

2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
De, nő vagy, a munkatársad meg féltékeny volt rád, mert biztos nagyon csinosan állt rajtad az a ruha. Az ilyen nők mindenkire féltékenyek, akik csinosan felöltöznek és van rajtuk mit dicsérni.
2016. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem az anyaság az amitől egy nő elveszti a vonzerejét, hanem az igénytelenség.

Számomra egy huszonéves nő sem lehet vonzó, ha közben igénytelen és fordítva egy negyvenéves két gyermekes nő is lehet vonzó ha közben ad magára!

2016. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell ezen ennyit értetlenkedni, az a kolléganő féltékeny volt rád, gondolta kicsit lerombolja a konkurenciát. Ennyi.


Attól, hogy van gyereke valakinek, még nyugodtan lehet csinos, elég ha kinyitod bármelyik bulvár sajtót, ömlik belőle az ilyen trófeafeleségek képe, amin egyik szexibb, mint a másik.

Mondjuk nekik könnyebb, mert idő és pénz is van. ;)


Szerencse, hogy a férjednek akarsz tetszeni, és nem a kolléganőnek. :D

2016. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon kamuszagú . Mert pont a nők azok akik akármilyen ronda , rosszul öltözött nőt látnak, csak dicsérni tudják.

"jaj de jól nézel ki"

" de csodálatos vagy"

2016. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Én meg tudom érteni, hogy egy 45 éves gyermektelen, külsejébe sok energiát fektető, buliban pasit fogni akaró nőnek (gondolom nincs férje, ha van partnere, az sem becsüli kellően) fáj az, ha egy olyan fiatalabb nőről érzi, hogy tündöklésével őt elhomályosítja, akitől szerinte nem sportszerű, hogy csillog (mert van férje, gyereke, ezért nem "kell" neki férfi figyelméért bevetnie magát).


Persze Neked tényleg felesleges egy ilyen kolléganő érzékenységére tekintettel lenned, természetes, hogy nőként buliban kicsit tündökölni akarsz. Ha ő megpukkad az irigységtől az legyen az ő dolga, de Te akkor jársz el elegánsabban, ha az ilyen cicaharcba nem mész bele. Egy fejbólintással, mosollyal addig is köszöntsd amíg ellenséges veled, ha meg nyit feléd, akkor lépj túl a korábbi viselkedésén.


39F

2016. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is az jutott eszembe, amit a 7-es írt.

Tuti, hogy az irigység beszélt belőle, ő (feltételezem) nem kell senkinek, hiába 45 éves, igényes nő, és esetleg eddig ő volt a legjobban kinéző nő a munkahelyen. Erre jöttél te, aki (feltételezem) jobban néz ki, de mivel így nem látszik rajtad, hogy anyuka vagy, rontod az esélyeit a független milfnek. :D

Helyes! Csak így tovább! :D

2016. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

"Én már nem is vagyok nő?"

Te ennyi ésszel komolyan gyereket nevelsz? Pisilni tudsz megerősítés nélkül, vagy ahhoz is kikéred a tanácsokat?

2016. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz egyszerre nőnek, anyának és feleségnek is lenni de te döntöd el hogy milyen leszel! Miért hagyod h bele szóljanak mások?
2016. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!