Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki anya, az ne is akarjon nő...

Aki anya, az ne is akarjon nő lenni?!

Figyelt kérdés
2 hónapja mentem vissza dolgozni szülés után. Hétvégén volt egy kisebb céges buli, kicsit kiöltöztem, ha már alkalom. Egyik kolléganőm rámförmedt, hogy minek öltözöm így ki és minek sminkelek, ha már anyuka vagyok, nem illik. Köpni-nyelni nem tudtam (azóta rá emberszámba sem veszem egyébként). Ő egy 45 éves, edzőterembe járó, igényes nő, még a férjemnek is bejön, ezt a férjem mondta korábban, hogy csinos. Én 34 vagyok, nem járok terembe, mert nincs időm. Rajtam max 8 kiló felesleg van, párom szereti. Nyilván azt is, ha csinos vagyok. Én már nem is vagyok nő?
2016. ápr. 27. 09:23
1 2
 11/15 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Ha valóban megszólt, akkor le kell tojni. Sokan úgy vannak vele, hogy ha valaki anyuka, akkor járjon anorákban meg ne akarjon tetszeni magának vagy a férjének vagy akárkinek, mert onnantól kezdve nem az a dolga. Le kell sz-rni az ilyet, és mondani nekik, hogy pedig a gyereked majd milyen büszke lesz, ha látja, hogy milyen szép és igényes, csini anyukája van. Ő meg egyen kaktuszt. Az is lehet, hogy csak féltékeny, hogy szülés után milyen jól nézel ki, fiatalabb is vagy nála, előfordulhat, hogy emiatt savanyú neki a szőlő.
2016. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll, befakadtam a hozzászólásodon. :D

Amúgy teljes mértékben igazad van.

2016. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egyik kolléganőm rámförmedt, hogy minek öltözöm így ki "


Nyilván nem tudjuk, hogy mégis mit vettél fel, és midet tetted ki, ami így kiakasztotta.

Vitted a férjedet is, vagy tényleg konkurenciának nézhetett?

2016. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Én már nem is vagyok nő?"


Nem sok eszed lehet.

2016. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

Pont egy céges buliban akarod a kollégák által bebizonyítani magadnak, hogy még nő vagy!?

...és ha ők sem akartak házinyúlra lőni?

Akkor már nem is érzed nőnek magad?

2016. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!