Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzik azt a kollégáim,...

Miért érzik azt a kollégáim, amikor velem beszélnek, hogy mindig nekem van igazam és nem mernek nekem ellentmondani, még akkor is, ha nem értenek egyet velem?

Figyelt kérdés
Amikor beszélek a munkatársaimmal és határozottan kijelentek vagy cak mondok valamit, akkor is rámhagyják, nem mondanak ellent, mégha ezt másképp is gondolják. Ez mi miatt van szerintetek? A segítségemet sem kérik annyiszor, mint másokét. 31 éves férfi

2016. máj. 5. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán túl határozottan beszélsz és nem akarnak veled vitát.
2016. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább az önfejü idiótákkal vagyok így hogy meghallgatom aztán lesz.arom ha hülyeséget beszél inkább nem állok neki semmit magyarázni ilyen embernek mert tudom olyan mintha a falnak beszélnék. Inkább ráhagyom aztán megyek a dolgomra ő meg azt csinál magával amit akar....
2016. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége konfliktuskerülő, nem merik nyíltan felvállalni a véleményüket, és félnek vitázni azzal, aki vállalja. Részben az említett "úgyis hülye vagy, nem fárasztom magam" okból, de lehet még félelem az alulmaradástól, a személyedtől mint jó fellépésű ember (vagy felettes), vagy általános szorongás közösségben (jaj mit gondolnak).
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én csendben meghallgatok bárkit, aztán úgy csinálom a dolgot ahogy én gondolom. Minek álljak le vitázni? teljesen felesleges időpazarlás,ha láthatóan a másik fél olyan igazi: "megmondom a tutit" típus.


Valószínűleg nálad is ez a baj,ha valakinek más a véleménye azt letorkolod és hajtod a magad igazát. Fárasztó szájtépésbe meg sokan nem mennek bele,van más dolguk is.

2016. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!