Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondoltok a hatalmas...

Ti mit gondoltok a hatalmas egylégterű irodákról? Tudnátok benne dolgozni teljes koncentrációval?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt.

Mivel eléggé szemlélődő típus vagyok, folyton azt figyelném, ki mit csinál, meg hogy néz ki, stb.

Bár néha helyen le vannak kerítve ezek a kis munkaterek, de az nem elég.

Olcsón kialakított munkahelyek, a robotoknak...

A főnöknek biztos nem ilyen.

2016. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ milyen a társaság, az alapzaj, a munkakörülmények...

Ha zenét hallgatok, akkor tudnék 100%-ban koncentrálni a munkára, am nem, mind1, hogy milyen az iroda, mert egy kis beszélgetéssel is el lehet vonni a figyelmem/zavarni lehet...


23F

2016. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék ilyen helyen beszélni. Mi hárman vagyunk egy irodában, de néha így is sok. Akaratlanul megy a beszélgetés, pletykálás, nehéz mellette dolgozni, főleg ha én is bekapcsolódok a témába. Engem zavar, ha mások duruzsolnak a háttérben, márpedig biztos nem síri csendben dolgozik mindenki.
2016. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most ilyen helyen dolgozom, és látom előnyét, hátrányát is. Én olyan beosztásban dolgozom, ahol napi kapcsolatban vagyok több tíz emberrel, és akkor könnyebb meg személyesebb is személyesen megbeszélni velük mindent, mint neten és kevésbé strapás, mint ide-oda rohangálni az irodából. Szerencslre úgy vannak elhelyezve a gépek, hogy nincs az, hogy akárki is premierplánban rálát a gépedre meg ilyenek, és elég tágas a tér és szellősen el van helyezve minden.


Ami picit zavar néha, az az, hogyha megnő az alapzaj, akkor telefonálás közben érzem, hogy extra figyelemmel kell koncentrálnom, és néha egy-egy pillanatra lefagyok. De nem vészes. Meg lehet szokni.

2016. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!