Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lép túl közel egy férfi...

Miért lép túl közel egy férfi egy nőhöz üzleti megbeszélés során?

Figyelt kérdés

Amikor a nő hátrébb lép, ő újra közelebb lép miközben beszél. A nő úgy érzi "túlzottan bejött" az intim zónájába. Hátralépés után megint közelebb jön.


Ez szimpla bunkóság, vagy lehetséges, hogy nem veszi magát észre? Szeme néha lejjebb is téved.

Ez a viselkedés vajon szándékos? Vagy akaratlan, mert tetszik neki a nő?


2016. máj. 27. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akik szeretnek belemászni a másik képébe. Nekem is van ilyen ismerősöm. Nem tudom, hogy mi lehet az oka.
2016. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát naná, az a cél, hogy meg akarja csinálni a nőt. Elég egyértelmű, napnál világosabb. Nem is értem, hogy ez miért kérdés.
2016. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, azért kérdés, mert nem egy randin vagyunk, hanem munkahelyen, és nem tudom ezzel mit akar elérni, vagy csak nem veszi magát észre?
2016. máj. 29. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. Így kívülálló szemmel, akar valamit. Velem is ezt csinálja a főnököm (és sok más dolog is van), de ém is azt szoktam mondani, lehet h nem veszi észre magát...
2016. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom néha, hogy ez egy teszt lenne vagy tényleg tudtomra akar adni valamit így? Mert amúgy nekem messze nem az esetem és azt gondolnám, hogy én sem neki, ezért sem értem.
2016. máj. 29. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor rá kellene szólni vajon?
2016. máj. 29. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Finoman rá lehet szólni. Én azért nem szólok, mert nekem bejön a pasi. :-)
2016. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a rámenőssèg mèg a felsőbbrendűsèg kèpzetèt is szolta kelteni, hogy alátámasztja a kijelentèseit egy agreszîvabb, támadó testbeszèddel. kvázi ő támad tehát neki van igaza ezt sulykolja belèd. Ne menekülj mindig álj egyenesen, tars a szemkontaktust, nyugodt, kicsit mèlyebb hangot üss meg(erre a fèrfiak munkában jobban odafigyelnek tudatalatt) elèrve, hogy èrezze felveszed a kesztyűt s egyenrangú fèl vagy a beszèlgetès során.
2016. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!