Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyre fogok kerülni,...

Új munkahelyre fogok kerülni, de kissé izgulok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Általában ha új munkahelyre kerülök folyton beszólogatnak az ottani dolgozók. (pl lassabban dolgozok mint ők akik több éve ott vannak,vagy csináljam már jobban,vagy miért vagyok csendben stb..)Már nagyon unom. Hogyan vághatnék vissza? 22/L
2016. máj. 30. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Menj neki a legnagyobb mamlasznak mint a börtönben szokás és akkor tisztelni fognak.
2016. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most fölös ezen izgulnod még azt sem tudod milyen az új hely.
2016. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam a helyről,hogy sokszor ordibálnak egymással,kötekednek stb... Csokigyárba megyek amúgy.
2016. máj. 30. 12:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el nézd meg hogy milyen azt max ott hagyod.
2016. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eleinte persze hogy ez lesz, újként vagy egy helyen, még ha ugyan azt csinálod mint más cégeknél akkor is nyilván lassabban megy mert kell neked ugye helyismeretet szerezned, meg minden munkahelyen más.


Én nagy városba dolgoztam egy multi üzletben 1 évig, utána cégen belül átraktak egy másik üzletbe ahol még a berendezés is ugyan az volt, de legalább közel a lakhelyemhez kerültem. És hiába volt minden ugyan az, más volt az ottani vezetőség, más volt az ottani rend hogy mikor mit kell csinálni, más kollégák voltak. Hiába voltam jó pénztáros, másik helyen mintha nulláról kezdtem volna. Ott a 10 perces szünetből amit kasszán kívül tölthettem abból lett 30 perc mert nem volt annyi vásárló így mondták takarítsak a raktárba inkább, meg volt hogy egy új kollégát kellett betanítsak. Amikor kaja szünetem volt előző helyemen stopperrel mérték mennyi ideig kajálok meg intézem el a dolgomat, az új helyemen is gyorsan lenyomtam a szendvicsemet, elmentem wc-re és már mentem is vissza dolgozni és azért szóltak rám hogy miért kapkodok, ha 40 percet szüneteltem abból se csináltak ügyet. Persze volt egy időszak amikor pörögni kellett de utána zárásnál amikor +2 órát pakoltunk meg takarítottunk, letudtuk 1 óra alatt, a maradék 1 órát úgy töltöttük hogy kártyáztunk az étkezdében. A főnököm nem szólt érte, nem foglalkozott vele. Régi helyemen még az utolsó percben is dolgoztunk.


Akkor ugye leszámoltam a cégnél mert felvettek raktárosnak egy közeli nagy vállalathoz raktárosnak. Ott fel voltam készülve hogy mindennap rohanás lesz, ott ugye 5:45-14:05 ig van a munkaidő. 6:30 kor neki álltunk csinálni valamit, eleinte csak bekapcsoltuk a számítógépet, megírtuk a papírokat, átöltöztünk melósba, kávéztunk utána 8-9 ig dolgoztunk, csináltunk mindent utána délig alig volt valami, max egyszer fél órát elütöttünk azzal hogy anyagot mértünk ki meg ha hoztak valamit akkor átvettük meg takarítottunk, de azt is csak unalmunkba. Eleinte a munkamenet nekem lassabban ment, mert akkor ugye pörögni kellett hogy az anyagot amit leraknak a bejárat elé azt folyamatosan kézi targoncával kellett elvinni a kijelölt helyre, ez picit nehezebben ment, de jófejek voltak, a főnököm akkor ott állt, mutatta mit hova, meg akkor eleinte ő csinálta helyettem a jegyzetelést ameddig bele nem jövök, és ennyi. Türelmesen kivárták hogy beilleszkedjek 3 hónap után megkaptam a végleges határozatlan idejű szerződésem és átraktak 3 műszakba plusz 2 hetente egy hétvégi napot vállalnom kellett ügyeletbe vagy szombatot vagy vasárnapot, de ezt rugalmasan kezeltük magunk közt megbeszéltük ki mikor akar bent lenni mert akkor csak délelőtt kellett 8-14 ig és ennyi.

2016. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mond, hogy van magánéleted ami fontosabb a munkánál, fix fizetésért normál tempóban fogsz dolgozni.

Boldog magánéletem van, nincs kompenzálni valóm, ezért nem csesztetek másokat se.

2016. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen tirpák helyeken dolgoztál eddig, ahol ez volt a módi, de én eddig sose tapasztaltam ezt.
2016. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!