Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkakeresés- Ezek után hogy...

Munkakeresés- Ezek után hogy ne legyek csalódott? Interjú 2 körös volt, minden feltétel megvolt, és mondták is, hogy igen jó esélyem van. Erre még ez sem jött össze.

Figyelt kérdés

Szakmámban lett volna lehetőségem elhelyezkedni, pályakezdők is mehettek, nekem is csak pár hónap gyakorlatom van a területen, máshol dolgoztam az elmúlt években, amit otthagytam, mert így alakult.


Az 1. interjún a közvetítő sugallta, hogy mind személyiségben, mint tapasztalatban kb a legjobbak az esélyeim a jelentkezők közül, ilyen emebrt keresnek. Ezek után bíztam is benne, hogy hátha sikerül végre a szakmában elhelyezkedni. ( Ráadásul nem egy nagy kihívás a munkakör, tehát egyszerűbb feladatok si lettek volna benne)

A 2.nál, a cégnél is jól sikerült az interjú, a feladatok is könnyűek voltak, nem egy nagy kaliberű munkakör, de végre elkezdhettem volna a szakmámban dolgozni és haladhattam volna előre, végre.


Erre kiderült, hogy nem engem, mást választottak, mindezek ellenére is. Még erre sem engem vettek fel, ahová pályakezdőket is vártak, MINDENBEN jól teljesítettem, és mégsem sikerült még ez sem. :(

Váltakozva érzek csalódottságot, dühöt és érzelmi ürességet már az egész iránt.

Éveket szívtam szar munkaterületen, másnak meg lehet hogy rögtön sikerül, nekem pedig még évek után sem egy normálisabb, és kicsit normálisabban fizető munka.

Gyűlölöm az egészet. Eddig céltudatos voltam, de most már kezdek beleunni és már nem is érdekel, elengedem ezt a területet ami érdekelt volna és csak dolgozok majd továbbra is valahol, ahol nem is érdekel, amit csinálok.



2016. jún. 10. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hajrá sok sikert neked :)


A HR-es :)

2016. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!