Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha mesterképzés után felajánla...

Ha mesterképzés után felajánlanák nektek hogy maradjatok az egyetemen tanársegédnek, hozzáillő fizetéssel, elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Műszaki területű egyetemre értem ezt az egészet. Van itt olyan, aki ilyesmi helyen dolgozik? Megéri? Mennyire nehéz, mennyire nyűgös munka ez?
2016. jún. 11. 20:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem én rólam van szó. Én még nem tartok ott, hogy elhelyezkedjek. Egy másik csoporttársamat hoztam példának (ha jobban elolvasod), hogy ugyan ilyen képzettséggel legalább 8 helyre jelentkezett...
2016. jún. 11. 21:39
 12/18 A kérdező kommentje:
... Én tudom, hogy itt mi van. Megkérdezték majdnem mindenkitől hogy msc után ki akar maradni tanítani... most mit nem lehet ezen elhinni?
2016. jún. 11. 21:40
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Én elhiszem, hogy így van. Nálunk is volt olyan akinek mondták, hogy ha akarna, akkor maradhatna gyakorlatokat tartani (építészmérnöki képzés volt, vidéki egyetemen).


Nem nagyon láttam még tanársegédi állást meghirdetve (max talán egyszer, mert gondolom nem találtak házon belül senkit).

2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy felmérik, mekkora az érdeklődés az állás után, nem azt jelenti, hogy felajánlották az állást.
2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jó, azt majd meglátjuk... Ez a kérdés elméleti egyelőre, semmi értelme ezen vitatkozni, hogy most tényleg íg van-e meg tényleg úgy van-e...


A másik kérdésem az is volt továbbá, hogy gépész vonalú doktorival hova lehetne más helyre elhelyezkedni például? De legyen az akármilyen műszaki vonalú doktorival?

2016. jún. 11. 21:44
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogyhogy gépészként nincs munka?

Én épp bme-gpk-n tanulok és csak azt hallom hogy majd 4év szenvedés után megnyilík a világ, meg hogy diploma után 1 évvel 90% os az elhelyezkedés meg ilyenek.

Erre most azt mondod MSC-vel sincs semmi?

2016. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

- nem vagyok még msc-s

- nem kimondottan gépész vagyok, hanem egy interdiszciplináris területtel foglalkoztam

- nem Pesten...

2016. jún. 11. 22:08
 18/18 anonim ***** válasza:

Vidéki cég a kolléga kezdő QA mérnöki bére 350ezer bruttó műszaki menedzseri végzettséggel....

Tanársegéd meg kap kb 120 bruttót

2016. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!