Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolyan kirúghatnak a kolléga...

Komolyan kirúghatnak a kolléganőm hibája miatt?

Figyelt kérdés

Ketten dolgoztunk aznap, mindenkinek megvan a saját feladata. Az enyémek kész lettek, az övé nem. Reggel jött az ellenőrzés, mindkettőnket jelentették a vezetőségnél.

Mivel őt nem lehet kirúgni, pedig már mindenki utálja, mert rengeteget kell helyette dolgozni, és mindig neki áll feljebb, de sajnos állandó szerződése van.

Én próbaidős vagyok, ezért sajna engem fognak kirúgni.


Fair ez így?


2015. okt. 31. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őt is ki lehet, gyűjtsetek bizonyítékot és kényszerítsétek felmondásra( anyum több mint fél tucat embert rugatott ki így).
2015. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába van állandó szerződése, ki lehet rúgni indokkal. Indok meg ugye van. Nem végzi a munkáját. Kérdés, hogy ki akarják-e rúgni. Ha a főnök nagy pajtása, vagy más kapcsolatai vannak, akkor nehezebb a kérdés.


Nem értem eleve, hogy te miért lettél jelentve, ha a saját munkádat rendesen elkészítetted.

Ha ennek ellenére meghurcolnak, akkor ki akarnak rúgni.

2015. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a hatékonyság a cél és nyoma van hogy a te munkád elkészült, akkor nem rúgnak ki téged.

Ha csak a csókos-csatlós kiskirálykodás számít, akkor te leszel kirúgva. Fair? Nem, csak ez a valóság.

Nézd a jó oldalát: miért lenne kár egy ilyen szar helyért? Ezerszer jobb melót lehet találni ahol normális csapat van.

2015. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted kit egyszerűbb "olcsóbb" kirúgni? Egy sok éve ott dolgozó csókost ahol indokolni is kell,vagy indok nélkül egy próbaidőst?
2015. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért kirúgnak, egy cseppet se bánkódj miatta! Majd találsz normális helyet!
2015. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fair. Nem kell tovább ilyen helyen dolgoznod, és még a döntés meghozatalától is megszabadítottak. Azért az utolsó szó jogán kérd meg a csekély értelműeket, hogy próbálják már ki, hogy egyedül képes-e a munka felét ellátni a nééééni...
2015. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!