Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismerősök: Mit mondanátok ha...

Ismerősök: Mit mondanátok ha a főnökötök írásban utasítana rá hogy vegyem őt fel az ismerősök közé és tegyem láthatóvá az összes adatomat? Mert ez így nonszensz-írja!

Figyelt kérdés

fenn vagyok a facebookon, de aki nem ismerős az ennyit lát belőlem: név Város és egy miniatűr fotó.

Semmi egyéb. Képeket nem töltök fel, megosztásaim nincsenek szófosásom sincs, így még ismerőseim se nagyon látnak tőlem semmit.

Főnököm sőt a hr osztálytól többen is bejelöltek ismerősnek.Nem jelöltem őket vissza.

Jött egy mail a főnöktől, melynek lényege: tegyem lehetővé hogy a facebookon ismerősöm legyen ő is, meg a hr-esek is, és láthassák minden adatomat és hozzászólásomat. Mert ez nonszensz írja hogy ennyit lát belőlem egy külső ember hogy név és más semmi. Mert nem mindegy –írja-hogy az ember milyen emberrel dolgozik együtt és akarja látni az ismerőseimet a hozzászólásaimat a feltöltött fotókat… és ezt le is írja emailben.

(Ő persze azt nem tudja hogy ha ismerős lenne akkor se látna semmit mert nem töltök fel semmit)


Ti erre mit válaszolnátok?

Első gondolatom az volt hogy elküldöm a retkes k .---anyjába…

De hát mégis ő a főnök…

És azért a faszbúk miatt nem akarok összetűzést a főnökkel.

Lehet törlöm magam az egész faszbúkról és csá? de az se jó mert azért néha jó az ha van.


2016. jún. 18. 10:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Meg az a mondat is kiverte a biztosítékot hogy "szeretném látni kik az imserőseid" (mondta a főnök)

Hát mi a retkes lófütty közöd van hozzá???? feleségül ne vegyelek??

Mondtam volna... de nem mondhattam.

2016. jún. 18. 14:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Jó, de a főnökének semmi köze a bejegyzéseihez, hozzászólásaihoz. Okos döntés volt a kamu profil.

Ugyanazt a képet raktad föl? Ugyanúgy néz ki?

most biztos csodálkozik a Kedves Vezető, hogy nincs egy fia ismerősöd sem. Furcsálja... még gyanúsnak is találhat:)

2016. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem lehet hogy itt te vagy az aki túl sokra tartja a facebookot?? :D Ennek semmi köze a lakásodhoz, ez egy hülye internetes oldal! Intim szféra legfeljebb akkor lesz belőle ha azzá teszed. Ami ugye nem áll fent. Arra való, hogy az ismerőseid ott legyenek. A főnököt ismered? Igen. Kb ennyi.
2016. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Be lehet allitani, hogy a keresoben ne talajon meg senki, hogy ha beirja a neved ne adja ki a profilod es csak akkor latnak ha belinkeled valakinek kulon a profilod, szoval igy hihetik azt hogy nem vagy fent
2016. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Inessential ***** válasza:
Az a TE facebookod, bem az övé. Ő ebbe nem szólhat bele. Teljes mértékben a te döntésed, hogy kit igazolsz vissza, és kit nem. Hiába a főnököd. Ebbe nincs beleszólása.
2016. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Inessential ***** válasza:
nem*
2016. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Ebbe nincs beleszólása"


Már leírtam: beleszólása ugyan nincs. És mégis van.

Mert határozott szerződésem van. És ha nem ugrálok ahogy ő fütyül ebben és más ügyben is nem lesz új szerződés ha ez lejár.

Szóval semmi köze csak épp a fizut ő adja. Úgyhogy csínján kell őt elküldeni a retekbe.

2016. jún. 18. 19:34
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
levelet továbbítod ide: [link]
2016. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Erre én elkérném a bankkártyáját kóddal együtt. Vagy menjen az anyjába...
2016. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Vagy menjen az anyjába..."


Na most te vagy troll vagy

vagy nem érted az erőviszonyokat


te elküldheted őt ahova akarod de ő a munkáltató aki dönt arról hogy mondjuk holnap már nem jössz be

Szóval nem tanácsos csak szépen bólogatni és mosolyogni vagy repülsz

2016. jún. 19. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!