Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az gáz ha a vonalkódleolvasóva...

Az gáz ha a vonalkódleolvasóval kevesebbet olvasok le?

Figyelt kérdés
Pl egy raktárban van az áru dobozban, azon van a cimke vonalkódokkal és én véletlen kevesebb címkét olvastam le mint ami van.
2016. jún. 21. 18:13
 1/5 Inessential ***** válasza:
Az.
2016. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül és egyszer fordult elő, akkor nem. Ha viszont rendszeresen vagy szándékosan, akkor már igen. Így a munkahelyedet is megkárosíthatod anyagilag, ráadásul a munkahelyedet is elvesztheted. Anno az egyetem mellett minden nyáron az egyik áruházlánc egyik raktárában dolgoztam diákként. A lánchoz tartozó sok-sok üzlet küldte a listát, hogy mire van szüksége. Mi ezt a listát kaptuk meg és aszerint kellett összeszednünk. Amikor végeztünk, akkor ellenőrzésre kellett vinni. Ott újra átnézték a szállítmányokat. Ez után történt a számlázás. Ha sokat hibáztunk volna, valószínűleg nem kellett volna sokáig ott dolgozni.
2016. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, minden kötekedés nélkül kérdezem most lett rendes munkád? Én most diplomáztam, és alig találok munkát. (bár kis városban lakom, Pesten volna, de nem szeretnék felköltözni egyelőre)
2016. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik, a második vagyok. Igen, lett rendes munkám. Egy multinál dolgoztam mérnökként, mérnökségi csoportvezető is voltam egy darabig, de idén átcsábítottak egy másik céghez. Itt újra "csak" mérnök vagyok, de több pénzért és a munka is jobban tetszik. Egyedül a csapatom hiányzik, bár két kollégát már sikerült átcsábítani.
2016. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Továbbá hozzátenném, hogy amikor raktárban dolgoztam, az is rendes munka volt. Nem szabad lenézni senkit és semmilyen munkát, mindenki és minden munkakör hasznos a társadalom részére. Egyedül az a baj, hogy bizonyos munkákból csak igen nehezen lehet megélni.
2016. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!