Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit képzel egy főnök ha...

Mit képzel egy főnök ha rámförmed hogy nem vagyok elérhető mobilon?

Figyelt kérdés

Munkaidőn kívül akár késő este vagy hétvégén hív piszlicsáré ügyekkel amikről ordít hogy csak azért hív hogy legyen indok a hívásra.

Munkadiőn kívül saját mobilomon hív. Nem fizeti se a számlát se a készüléket. Nincs semmiféle megállapodás hogy elérhetőnek kéne lennem. Egyáltalán miért is kéne mobilomnak lennie?

Ki írja ezt nekem elő?

Úgyhogy bekeményítettem közöltem munkaidő 7-15.30, 15.31kor már nem veszem fel ne is hívjon.


Erre fenyegetnek hogy van ám más ember...

Mit képzel az ilyen?


2016. jún. 21. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy darabig az enyém is csinálta, mert nem szóltam érte semmit. Mostmár szimplán csak nem veszem fel, vagy ha fel is veszem, biztos hogy nem kezdek el semmit sos csinálni munkaidőn kívül. Amióta meghúztam a határokat, ő is érzi ezeket és nem él vissza a rugalmasságommal.

Ha még is megtenné, akkor szerencsére megtehetném, hogy az ő főnökét keressem meg a problémámmal, hogy miért is nem lehet ezeket az ügyeket munkaidőben megcsinálni? (Ja, hogy azért, mert a kedves felettesemnek két munkahelye van és mindig a másik a fontosabb munkaidőben?)

Innentől kezdve hál'istennek mindenki mellettem lenne, így nem kéne túlmagyaráznom.


Én amondó vagyok, ha emiatt ki akarnak rúgni, akkor egy percig se sajnáld. Kifizetik azt a plusz időt, amit emiatt a munkáddal foglalkozol? Nem... Akkor mindenki elmehet a sunyiba.

2016. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miert nem tole kérdezed? En ordít a mondanam hogy nem vagyok süket ne ordibalj mint egy ovis.
2016. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Vedd csak fel,hadd fizesse. De minden alkalommal mondd azt,hogy wc-n vagy és tedd le. 5 után megunja.
2016. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

" 5 után megunja."+


Ja. Ez az egyik alternatíva.

A másik meg hogy téged un meg és mehetsz állást keresni.

2016. jún. 21. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívtak már fől nyaralás közben szabadságodon reggel 4-kor hogy 6-ra legyél bent melóban? Aztán mikor közlöd hogy ja bocsi te balatonon vagy akkor azt mondják hogy jó, akkor gyere be 7-re legkésőbb fél 8-ra mert jár a vonat és akkor estére vissza is érsz. Na itt volt az hogy elküldtem a főnököt a csába és volt egy munkám. Utána 2 havi melókeresés és egy olyan helyen vagyok ami nem fizet annyit de cserébe nem is ilyen stílusban kezelnek minket.
2016. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

És milyen indokkal?:)

Megvan a felmondási idő és ez nem is lehet indok.

De hagyd csak magad,azért csinálja,mert tudja,hogy megteheti veled.

2016. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Megvan a felmondási idő és ez nem is lehet indok. "



Te hol élsz? Miylen indokkal? Amit a főnök kitalál olyan indokkal! Majd lesz valami mondvacsinált de papíron jogszerű ok.


De még indok se kell!!!


Láttam én már olyat hogy a főnök rászállt valakire és az illető 3 hétig bírta a szekálást majd maga mondott fel "önként".

2016. jún. 22. 09:02
 8/9 opened paradise ***** válasza:

Téged hív,úgyhogy kellesz neki valahol,de te hagyod ezeket,úgyhogy tudja,hogy megteheti,meg is érdemled.

Tulajdonképpen minek tetted fel a kérdést?

Ha úgyis azt mondod,hogy ez így van jól,nem teszel majd semmit sem?

Hogy itt szidhasd,vagy mi?

Más is leírta,hogy nem szabad hagyni,terroristákkal nem tárgyalunk.

Vagy kiállsz magadért és ha úgy van mást keresel,mint az előttem szóló,vagy ha tűrni akarod tűrd,de akkor ne sírj miatta.

Nekem is beszóltak,hogy hétvégén nem dolgozom,miért nem vagyok elérhető,stb.

A kezdeteknél kell leállítani és kész.

Mindenki ezzel fenyegetőzik,hogy akkor van más is,de arra akkor bólintani kell.

Oké,legyen. Ha annyira lenne,kapásból azt hívnák egy után.

De nem.

Én kiálltam magamért,azóta nem hívogatnak. Te ne tedd,de felnőtt vagy,akkor ne keseregj neten se,edd meg amit megfőztél.

2016. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te szerintem az a kérdező vagy, aki mindig valami óriási igazságtalanságot fogalmaz meg a kérdéseiben, majd hozzáteszi, hogy kirúgás veszélye fenyegeti, de soha nem áll ki magáért, mert akkor ugye mehet a híd alá. Na most te vagy egy unatkozó szociológus vagy, aki azt figyeli, ki hogyan reagál az ilyen helyzetekre, vagy pedig egy óriási balek, aki hagyja magát kihasználni, és eszébe se jut kiállni magáért. Ha az első eset áll fenn, azt valahol megértem. Ha a második, akkor a válaszom a következő: a személyiséged rabszolgamunkára alkalmas, se többre, se kevesebbre. Fogadd el.
2016. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!