Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz velem ha műtét vár...

Mi lesz velem ha műtét vár rám egy olyan munkahelyen ahol nem lehet betegnek lenni?

Figyelt kérdés

vendéglátás. Nem tanácsos betegnek lenni. Nem is mer senki aki mégis betegállományba megy arra a főnök rászáll és indul a szekálás. nem rúgja ki, csak tesz róla hogy magától menjen.

1 éve vagyok itt egyszer voltam beteg 2 napot és vagy 5 hívást kaptam a 2 nap alatt, a vége az volt hogy másnap ott legyek… vagy többet ne is menjek.

És most vár rám egy műtét (szívbillentyű) mely alsó hangon is 2-3 hét kórház + legalább 2 hónap épülés. És ez még az optimista forgatókönyv.

Mi lesz velem? Vehetem úgy hogy állás nélkül vagyok?


2016. jún. 23. 08:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#4 ha jogos az otthonmaradás, akkor mi is a csalás???
2016. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát ezt kérdezem én is? Hogy hogyan merülhet fel egyáltalán a csalás mint vád??

Mert nem én vetettem fel!

2016. jún. 23. 11:30
 13/17 acelsziv ***** válasza:

Ott merül fel, hogy ez a pofa valószínűleg ugyanaz, aki minden hozzászólásomra lehülyéz engem és próbál ostobának beállítani, de minden alkalommal magát teszi nevetségessé.

Ellenben azt akartam ezzel mondani, hogy meg tudod beszélni a dokiddal, hogy tartson kinn táppénzen. Ebben nincs csalás, mert ha úgy ítéli meg, hogy a gyógyulásodhoz hosszabb idő kell, akkor tovább tart TP -n és kész.

2016. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"acelsziv nevű felhasználó válasza:


Ott merül fel, hogy ez a pofa valószínűleg ugyanaz, aki minden hozzászólásomra lehülyéz engem és próbál ostobának beállítani, de minden alkalommal magát teszi nevetségessé. "



De érdekes. Acelszivnek ebben a kérdésben ez az első hozzászólása.

Akkor milyen "minden hozzászólásodra " hülyézlek le?

2016. jún. 23. 12:35
 15/17 A kérdező kommentje:
vagy ez nem is nekem szólt?
2016. jún. 23. 13:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, menj nyugodtan táppénzre, viszont érdemes minden beszélgetést rögzíteni a főnököddel, akár telefonos, akár személyes, mert ha a betegséged miatt rúg ki, akkor munkaügyi bírósághoz fordulhatsz.

Amúgy vendéglátásban elég nagy az emberhiány, a tapasztalt embereket pedig szeretik is.

2016. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 acelsziv ***** válasza:
Kérdező: a dolgot a #4 vetette fel. Neki szólt. De hát ezt ő is tudja...
2016. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!