Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet szokni egy kolléga...

Meg lehet szokni egy kolléga állandó dührohamát? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm nagyon fel tudja húzni kagát munka közben és olyankor az egerét felkapja és az asztalra dobja.


Mindig szóltunk neki; eleinte humorosan, nem vette az adást, utána szigorúbban, de folytatta. Ezért is hiába szolnék rá, folytatná, pedig nagyon sokáig napi többször rászóltunk.


Engem még mindig zavar. Képzeljétek, hogy ülök a gép előtt, a munkámra figyelek, körülöttem csönd, egyszerre csak csatt, a szívem majd leáll akkor megnyigszom a szivroham utan megint elmelyedek a munkaban, megint csatt, megint majdnem leall a szivem...


DE a többiek már inmunisak. Dolgoznak tovább, meg se rezdül az arcuk; megszokták.


Hogy tudnám én is megszokni. Hogy szoktátok meg a kollégák rosssz szokását?



2016. jún. 18. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
hallgass zenét és dugd be a füled fülhallgatóval .
2016. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet, meg van tiltva sajnos :(
2016. jún. 18. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
en azt csinalnam, hogy kivarnam a kovetkezo ilyen alkalmat, amikor csapkodja az egeret, es azonnal szolnek, " felkialtanek" ugymond, hogy " kerlek ezt ne csinald mar tobbszor, a szivrohamot hozod ram, eddig nem szoltam, de kerlek mostmar probalj ezen valtoztatni!"
2016. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szólsz a főnöknek h nem lehet tőle dolgozni?
2016. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy meg van tiltva?
2016. jún. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem lehet megszokni. És mi az, hogy nem mérsékeli magát? Itthon ha ideges vagyok, én is simán megtenném, hogy odavágok valamit (mondjuk nem az egeret, mert az sérülékeny) vagy elkáromkodom magam, de munkahelyen, közterületen, ahol nem csak én vagyok, visszafogom magam. Egyrészt, mert nem akarom, h hülyének nézzenek, másrészt mert nem akarok senkit sem ezzel zavarni. Ez a nő nem normális. Pláne ha még rá is szólnak. Káromkodjon magában, oldja meg. Menjen ki egy 5 percre, szívjon friss levegőt és jöjjön vissza higgadtan. De hogy ott dühöng mindenki füle hallatára. Ha nem hagyja abba, szólj neki, hogy legközelebb a főnöknek fogod mondani a problémát, mert így nem lehet dolgozni.
2016. jún. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De amúgy az ilyen nem érzi magát rosszul? A 100. Után mar szembesítésném, hogy mekkora egy ordenáré paraszt. Es tanuljon meg közösségben viselkedni.
2016. jún. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy hisztis, ha a többieket nem zavarja.
2016. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Min tudja így felhúzni magát állandóan? :D


Egyszerű, az egér a cég tulajdona gondolom. Nem arra tervezték, hogy dobálja. Simán felér egy rongálással, én erre élezném ki a szitut. :)

2016. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A főnöknek kell szólni,persze ha a nő a puszipajtása -ágyasa ,akkor téged rúgnak ki :D
2016. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!