Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merem elhívni randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elhívni randira a kollégámat, mert ha rosszul sül el a dolog, akkor kellemetlen lesz vele nap mint nap találkozni. Elhívjam?

Figyelt kérdés

Először is habár gyakran látom, nem igazán szoktunk beszélgetni, mert nincs indok rá, viszont sokszor találkozunk minden nap. Így igazán nem is ismerem, de nagyon szimpatikus. Ha odamennék hozzá, egyből levágná, hogy be akarok próbálkozni nála, szóval nincs lassú közeledés. Elhívnám, de az is lehet, hogy már akkor nemet mondana és ez után nagyon zavarna minden nap a vele való találkozás. Ha eljönne, és ott sül el rosszul, akkor még rosszabb a helyzet.


Ti mit tennétek a helyemben?


22/F



2015. nov. 20. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Munkahelyen nem pasizunk, nem csajozunk. Vagy ha igen, vállaljuk a következményeket. Van, ahol ilyenért mindkettőtöket kirúgnak.
2015. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na nehogy már mások szabják meg, hogy kivel mit csinálhatok. Én nem hallottam ilyenről, hogy ilyenért valakit kirúgtak. Csak olyanról, hogy munkahelyen szexeltek. De azért nem meglepő. :D
2015. nov. 20. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szívesen dolgoznék azzal az emberrel együtt,vagy egy helyen,akivel a magánéletben egy párt alkotunk :)
2015. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha képesnek érzed magad arra, hogy külön válaszd a magánéletet a munkától, akkor próbáld meg. Hívd el, ha belemegy, akkor próbáljátok meg munkahelyen kívül hagyni a magánéletet. Ha mégsem jönne össze, akkor így kevésbé lesz kellemetlen a helyzet.
2015. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk (csak ha támad)!


Nem működik, voltam ilyenben, inkább munkahelyet váltottam, hogy ne menjen rá a kapcsolatunk.

2015. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig sok munkahely megszabja, és ez ellen nem sokat tehetsz. A régi munkahelyemen, ha kiderült, hogy ketten összejöttek, akkor az egyiket elhelyezték egy másik részlegre.
2015. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ebben a helyzetben csak a lassú közeledés működik, mert ha elutasít, akkor nagyon kínos lesz a dolog mindkettőtöknek. Ha viszont nem egyértelműen nyomulsz, akkor a visszajelzésekből kiderül, hogy van-e esélyed, megéri-e próbálkozni.

Jelenleg mondjuk 50-50%-os esélyed van, ami egy semleges közegben teljesen vállalható kockázatnak számít, de egy munkahelyen túl sok. Ha a későbbiekben is kapcsolatban lesztek, csak úgy érdemes próbálkozni, ha 80-90%-os esélyt látsz a sikerre.


Ha nincs indok, akkor teremts! Légy kreatív!

2015. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az a probléma hogy neked tetszik és félsz a következményektől. Lazán kell bepróbálni, legyen benne vicces kétértelműség. Ajánl fel neki egy wellness hétvégét viccesen de ha nemet mond akkor vágd rá hogy víziszonyod van. :)
2015. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig vhogy beszélgetni kellene. Ha csak köszöntök és úgy állítanak oda hozzám a srác, akkor lehet, én is elhajtanám rögtön. Azt gondolnám, csak egy vagyok a sok közül. Reggel sem tudtok összefutni a melóhely előtt? Egy busszal jönni, vagy hazafelé? Először beszélgetni kellene és úgy ajánlani vmi programot. Ha oda elmegy, akkor már van esélyed.

Én mit csináltam? Elkezdett velem beszélgetni egy srác a melóhelyen, azt gondoltam, hogy akar valamit. De közben nekem is megtetszett, de kis túlzással viszolygok a munkahelyi kapcsolattól. Odáig fajult nálam a dolog, hogy már beképzeltem, hogy tetszek neki, viszont nem akartam a munkahelyen kapcsolatot létesíteni. Hát megkerestem, hogy találkozzunk már vhol meló után. Találkoztunk, rákérdeztem, neki csak szimpatikus voltam. Megnyugodtam, azóta köszönünk, néha beszélünk, de nem hozzuk szóba a tévedésemet.

Szóval nem biztos, hogy kellemetlen lesz utána is együtt dolgoznotok. Nyilván ne általánosítsunk, biztos van/volt olyan, aki képes volt munkahelyet változtatni az elutasítás miatt.

2015. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!