Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltás, öngyilkosság...

Munkahelyváltás, öngyilkosság vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy inkompetens főnöknő, akinek van pár tanácsadója, Ezek irányítják végül is az intézmény szakmai részét. A felmutatott szakmai eredmény más, hasonló kaliberű intézményhez viszonyítva harmat gyenge, de a főnöknő rózsaszín világa miatt ezt képtelen reálisan érzékelni, valamint mert ő a PR-ban kivételesen jó. A technikai és egyéb irányokat pedig az inkompetens nő felettese, valamint az egyik technikai munkatársa irányítja, akinek a tanácsaira kivételesen hallgat a főnöknő... A rengeteg sok szabálytalanság mellett ezen technikai munkatárs érdeme, hogy az intézmény még áll, mert Ő legalább figyel és fékezi, ha kell a vezetőt… Az inkompetens főnöknő felettese egy jóval több ésszel megáldott személy, aki sajnos szinte sohasem jön ellenőrizni az intézményt, nem mond sohasem negatív dolgot semmiről, viszont támogatja ezt az eszetlenséget. A többi munkatárs csak csendesen tűr, mert volt ugyan egy időszak, amikor harcoltak ezen felállás ellen, de semmi értelme, eredménye nem volt. Az intézmény furcsa összetételű, mert fele fogyatékkal élő, a másik fele pedig ép munkatársakból áll. Nagyon szeretnék ebből a közegből mihamarabb kikerülni, de nem sikerül. Ha már máshova nem kellek, akkor hogyan lehet egy ilyen közegben megmaradni normálisnak?

2016. jún. 25. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Jaj,te,nehogymá' egy munkahely fontosabb legyen,mint az életed!

Kaptál egy virtuális tockost,nevelő szándékkal!:)

2016. jún. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te a fogyatekkal elok kozul vagy, vagy az ep munkatarsak kozul?

Hogy erted, hogy "ha mar mashova nem kellek"?


Ha az egyik fogyatekkal elo vagy, kerj segitseget a neten.

Ha munkatars vagy, lepj ki, ezer helyen orommel felvennenek, ha van fogyatekkal elok gondozasaban kepesitesed/tapasztalatod.

Az ongyilkossag akkor se legyen opcio, ha 98 eves vagy es hajlektalan...

2016. jún. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fogyatékkal élő vagyok, de nem megváltozott munkaképességű.

"ha mar máshova nem kellek": rengeteg helyre elküldtem már az önéletrajzomat, de nagyon kevés helyre hívtak eddig be. Volt sajna példa arra, hogy valaki másnak az életét megnehezítették az elmenetellel kapcsolatban, és félő, hogy nálam is ez van.

2016. jún. 25. 07:12
 4/4 Max0007 ***** válasza:

Na én is most tartok ott hogy elegem lett a munkahelyemből.

Nagyon nehéz egy lelkileg sebezhető embernek ez az egész. Sajnos én is ilyen vagyok és bennem is megfordult az öngyilkosság gondolata. Nincsenek barátaim nem igazán tudtam kivel beszélni de végülis elmondtam valakinek és vállathúzva azt mondta hogy ne legyek hülye. Egy nagyszerű ember vagyok és ez az egész nem ér meg ennyit. Lehet hogy nehéz lesz egy kicsit a továbbiakban de nem szabad feladni ennyitől. Azt kell nézni hogy merre tudsz elindulni hogy kijuss abból a közegből amiben éppen vagy(ami nem tetszik). Én éppen ma telefonáltam be hogy táppénzre megyek de korábban azt is mondtam hogy felmondok. Sajnos vannak olyan embrek akikkel nem fogunk kijönni esetleg csak akkor hogy ha hozzá alkalmazkodunk. Persze én tuti nem fogok ezért inkább otthagyom őket. Hozzáteszem havi 80.000 forintért kell néha szopnom.

2016. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!