Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyemen nagyon...

Ha munkahelyemen nagyon közeli barátságba kerültem nő munkatársammal (férfi vagyok), szerintetek a többiek hány %-a gondolja azt, hogy mi dugunk is?

Figyelt kérdés
Több női kollégával vagyok baráti viszonyban. Mi az a határ, amire még nem gondolják a többiek, h ezek biztos kefélnek?

2016. jún. 28. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

100%.


Az én ismerőseimnek már egy mosolyokkal, és jó kedvvel teli beszélgetés is azt jelenti, hogy akarok a csajtól valamit.

2016. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik imádják a másik nőt leqrvázni, vagy egyszerűen csak pletykálni kell valamiről, vagy magas az "irigység fakator". Itt 100%


Ha többekkel is jó viszonyban vagy és normális a hely akkor elképzelhető, hogy csak olyan testi kontaktusra mondják amit a többiek nem kapnak meg.

2016. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges. Nekem volt olyan is, hogy egy barátommal olyan sokat dumáltunk a munkahelyen, hogy azt gondolták biztos melegek vagyunk. Vicces volt. Persze csak azok gondolták akik nem ismertek közelebbről.
2016. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is jóban vagyok néhány férfi kollégával, sokat beszélgetünk, együtt ebédelünk (nem kettesben eggyel, hanem pár emberrel) és 2 év alatt már mindegyikükkel összehoztak. Sőt, olyat is hallottam, hogy bár bent nem vállaljuk fel, de együtt vagyunk a főnökömmel. :D

Gondolom, nálatok ugyanez a helyzet.

2016. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy dugtok?
2016. jún. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg érdekes, hogy egy barátságból sokan már szexuális kapcsolatot feltételeznek.

AZ én esetemben is volt rá példa, hogy elterjedt kivel szexelek, pedig csak beszélgetések, és közös ebéd volt (mellette a többi 500 emberrel akinek szintén ebédszünete volt.) De azt senki nem hitte el, hogy a másik épületben dolgozó férfi kolléga megkérte a kezem. Még az esküvői képünkre is volt aki azt mondta hogy ez tuti csak poén...

2016. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kit érdeke mit gondolnak?
2016. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 50%. De az a másik 50% valószínűleg akkor is azt gondolná, ha csak kicsit vagytok közeli viszonyban. Szóval nem kell velük foglalkozni. Gondolom, ha ilyen a hely, akkor mindenkiről pletykálnak állandóan.
2016. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Roland G. ***** válasza:
200%
2016. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy férfi kollégám, akivel jó barátok lettünk, és bár a többi lánnyal is ugyanúgy hülyült, beszélgetett, kedveskedett, mert ilyen volt a személyisége, valamiért velem hozták össze, hogy mi biztos... Jó velem mondjuk tényleg többet foglalkozott, de közülük itt velem is lett a legjobb baráti viszonyba.

Többen is pletykáltak régebben erről.

Ráadásul akkortájt pont hogy másik kollegínával voltak alakulóban a dolgok, mégis velem kapcsolatban meséltek kitalált sztorikat, meg hogy látszik rajtunk, hogy van valami blah blah. Pedig nem volt több soha, csak jó volt a másikkal beszélgetni meg hülyülni.

2016. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!