Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Be akarnak jelenteni, de én...

Be akarnak jelenteni, de én igy nem akarom, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Az interjún azt mondták, hogy szombaton ritkán kell bejönni, vagy ha szezon van, akkor gyakrabban. Ez nem igy van, mindig be kell jönni, 6-14, 14-22 a munkaidő. Szerződést kináltak de én igy nem akarok dolgozni, viszont a pénz kell. Felajánlhatom nekik, hogy minden 2.szombat bemegyek, vagy havi 1, (mivel ők is igy mondták, hogy ritkán kell) de 3-4 semmi esetre sem. Ez elfogadható igy vagy sokat akarok? Nem akarok gondot okozni annak, aki mondta, hogy a szombati munka az ritkaság, de nem kellett volna ekkorát szépitenie neki sem.
2016. júl. 1. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy ok elfogadjak e vagy sem, csak ok tudjak megmondani.

Te megmondhatod hogy nem akarsz jonni gyakran dolgozni, ok meg mondhatjak hogy nekik olyan kell aki meg akar.

2016. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát.. Van, aki egy szombat semm jön be mert nem akar. Meg is értem, ledolgoztam a mait de azt hittem ott döglök meg. Hiányzik ez az egy nap pihenés. Ráadásul a páromra sincs időm igy mert az út is hosszú köztünk. Meg fogom velük beszélni, hogy aláirom a szerződést de min 2 szombaton nem tudok bejönni havonta ha jó, jó, ha nem akkor nem sajnos ennyire telik.
2016. júl. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!