Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A velem történt jelenségek...

A velem történt jelenségek mit akarnak jelenteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék választ találni arra, hogy a következő esetek mögött szellem lehetett-e. Ha igen, akkor mit akart. Csak normális válaszokat szeretnék köszönöm. 23/L


Az első eset ami tegnap éjjel történt hajnali 3 felé: A szobámban szöszmötöltem az ajtómmal szembeni asztalon. Mögöttem az ajtó felől kétszer egymás után lánc csörgéses hangot hallottam. Mivel akkor már mindenki aludt, ezért nem lehettek a szüleim. Megijedtem és gyorsan becsuktam az ajtót.


A második az 1-2 hónapja történt: Ültem a konyhában és laptopoztam, közben tisztán hallottam, amint anyukám szólított a keresztnevemen a szomszéd szobából. Visszakérdeztem, és mivel nem jött válasz, bementem a szüleimhez akik a lakás másik végében nézték a tv-t elmélyülten. Megkérdeztem őket és kiderült, hogy egyikőjük sem szólított, mert tényleg le voltak foglalva a műsorral.


A harmadik eset nagymamám halála után történt 1-2 nappal. (a nagyi egészen haláláig velünk élt a lakásban) Hajnalban wc-re akartam menni, és mikor kinyitottam az ajtót, láttam, hogy a wc fölötti polcról az egyik láda magától kimozdult és leesett a földre nagy puffanással.



2016. febr. 14. 01:39
 1/8 gnoomage ***** válasza:
56%

Azt jelentik, hogy hiszékeny és kissé(vagy nagyon) paranoiás vagy...


(és ez normális válasz)

2016. febr. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha azt vesszük lehet az egész a véletlen műve.

De ha elég Paranormal Activityt néztél már,akkor azt gondolod szellem meg mit tudom mi... Ki hogy hiszi. Ha te úgy gondolod,oszd meg valakivel az elméleted,miszerint a házatokban szellem van,de sokan ki fognak nevetni. Gondolj arra hogy csak véletlen és nem is volt semmi.

2016. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem történt semmi, csak a fantáziád játszik veled.

∞/F

2016. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézz utánna a neten a láncos szellemeknek, azt hiszem többnyire nem kívánt szellemek. Ilyenkor célszerű a másik oldaltól erősítést kérni, pl angyaloktól segítséget. Látod, bevállalom a lepontozást, mert lusta vagyk privátban írni.

Egyébként minden előttem szólóval is egyet kell értsek! De ezt muszáj volt leírnom.

2016. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Legoman ***** válasza:

Nincsenek az eset mögött szellemek.


A lánccsörgés lehetett különböző zajok összetétele.

Mondok egy példát:

Egyik este felkeltem, és kimentem a konyhába. Egyszer csak lépéseket hallok a mellettem levő szobából, ami hol erősebb, hol gyengébb, hol gyors, hol lassú.

Bementem abba a szobába, és megpróbáltam kizárni minden lehetséges tényezőt, ami arra utalhat, hogy itt szellem van.

Bementem a helyiségbe, és ahogy füleltem, és a zajforrást kerestem, rájöttem, hogy a szobának van egy olyan kis akusztikája, hogyha az egyik sarokból valamilyen zúgást vagy hangot hall az ember, akkor az csendben olyan, mintha a másik sarokból jönne. És mint kiderült a fagyasztó elkezdte a szokásos zúgását, olvasztását és a szél is erősen fújt odakint, ami ugye bentre is szépen hallatszódott. Ez olyan hangot keltett, ami olyan volt, mint egy lépés.

Ha legközelebb hallasz valamit, érdemes utánanézni a forrásának. :)


Ilyen pedig előfordul, hogy valaki úgy hallja, mintha szóltak volna neki. Ezzel nem kell különösebben foglalkozni.


A harmadik esetnél vizsgáld meg a polcot, hogy nem-e lejt.Szintmérővel megtudod mérni, vagy egy könnyen guruló tárggyal.

Ha a ládának nem volt semmi köze olyanhoz, ami okot adott volna arra, hogy miért pont azt lökte le, ha ott volt valaki, vagy a nagymamád, akkor nem kell vele foglalkozni.

2016. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

1. Valami leesett, vagy egy háziállat, esetleg egy nagyobb rovar zörgött.

2. A tévéből hallottál egy hangot, ami az anyukádéra hasonlított.

3. A láda már eleve instabilan állt, és az ajtónyitás megadta neki a végső impulzust.

2016. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is történt már olyan, hogy hallotam , hogy valaki a nevemen szólított. Egy mély rekedt hang volt. Nem apum volt. Ami a legkülönösebb, hogy az én szobámból jött. Nem volt ott senki rajtam kívül. Nem tudom, hogy mi lehetett az.
2016. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamien elszabadult szellem szivat téged akik csak csesztetnek azok általában kopogo szellemek szoktak lenni!de az is lehet hogy a halott nagymamád.
2016. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!