Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogom van-e a szabadság...

Jogom van-e a szabadság módosítását írásos közléshez kötni? ÉS ha nem kapom meg írásban, ignorálom a szóbeli módosítást?

Figyelt kérdés

A főnök azzal szórakozik hogy utolsó pillanatban módosítja a szabikat. Hogy ki hova akar utazni netán már befizetett utazása van őt nem érdekli. Miközben

(7) A munkavállalónak a kiadás időpontjának módosításával vagy a megszakítással összefüggésben felmerült kárát és költségeit a munkáltató köteles megtéríteni. "



Szóval ha ő az utolsó pillanatban azt mondja nem ad szabit mégse, megteheti de az összes káromat fizetni kell.

Szóval a kérdés: mondhatom-e azt hogy az utolsó pillanatban módosított szabiról írásos nyilatkozatot kérek, amiben benne van hogy a hónapokkal korábban igényelt szabimat 24h-val előtte módosítja?

És ha erről nem kapok írást, a szóbeli közlését ignorálom és megyek szabira ahogy eredetileg volt?

Mindez azért kell mert fizetési meghagyást kívánok eszközölni a munkáltatóm ellen az elbukott nyaralási pénzem miatt. Mert az fix hogy akármi van a jogszabályban a szutyok főnök egy fillért se ad majd.

Úgyhogy első körben fizetési meghagyás, majd ha ez nem elég akkor per.

De ehhez kell hogy bizonyíthassam hogy ő módosította az utolsó pillanatban a szabit.

Mondhatom hogy vagy megkapom írásban mert szóbeli közlést ignorálok?


2016. júl. 3. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, megoldja, hidd el, majd valami mondvacsinált indokkal kirugat, vagy úgy megkeseríti az életedet, hogy magadtól mondasz fel.
2016. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez így van de ez nem a kérdésemre a válasz.
2016. júl. 3. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
bocs, ha pontot rakok, vessző helyett érthetőbb.. az igen az elején a válasz volt. igen, jogod van. a többi az a kövi gondolat volt.
2016. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor a köv kérdésem: jogom van de nem kapom meg.

Én meg elmegyek szabira ahogy akartam.

Mi lesz? mert azt nem mondhatja hogy nem engedélyezett a szabi van róla papírom-míg a módosításról nincs se nekem se neki.

Ő azt fogja mondani megváltoztatta a szabi idejét. Én meg azt mondom erre hogy igazolja hoygan mi módon változtatta hopygan mi módon tájékoztatott engem róla.

Írás nincs tanú nincs... akkor mi van a kezében?

Mert az én kezemben meg ott az (eredeti )szabis papír.

2016. júl. 3. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
sok általa gyorsan kitalálható kihágás, illetve olyan papírt könnyű utólag gyártani.
2016. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

„illetve olyan papírt könnyű utólag gyártani.”


Papírt könnyű írni de arra kell ám az én aláírásom hogy tudomásul vettem. Addig semmis az egész.

Mit tesz? Odahamisítja? Hát akkor az már csak nekem jó.

Akkor gyorsvonattal rohanok a bíróságra ellene.

2016. júl. 3. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:
bizonyítsd hogy nem te írtad alá, ezzel jöhet... én is tudok aláírást másolni 10 perc gyakorlással, szinte tökéletesen..
2016. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó, egyelőre elég jó módszerek vannak arra, hogy egy írásképről kiderítsék, hogy az tőlem származik-e vagy sem... Az írásszakértés szerencsére nem áltudomány, így egy hamis aláírást perceken belül kiszed a szakértő.
2016. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

" én is tudok aláírást másolni 10 perc gyakorlással, szinte tökéletesen.."+


Hagyjad már !!!!!


Egy grafológus ránézésre lebuktatja a kamu aláírást.

Azt te csak HISZED hogy tudsz SZINTE tökéletes aláírást.

Azt te csak hiszed.

Ez már megint a darwin- díj kategória ez a hozzászólás.

2016. júl. 3. 15:18
 10/10 anonim ***** válasza:

ne hülyézz le... te azt kérdezted, mit tud csinálni. én leírtam hogy mit tud. egy szóval nem írtam hogy nem derülne ki. a SZINTE szó pont ezt jelenti... hogy van akit megtéveszt simán, de aki ért hozzá azt nem.

leírtam neked hogy mit tehet, nem írtam hogy és ezzel ő nyer..


gondolkodj mielőtt lehülyézel vakait okés? én a krédésedre válaszoltam. nem azt kérdezted hogy tehet-e olyat, amivel !!legálisan bizonyítja!! hogy ő módosította.

2016. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!