Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy egy cég referenciát kért rólad korábbi munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Hogy történt mindez és mit mondtak rólad? Utána felvettek arra a munkára?
2016. júl. 5. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a korábbi munkahelyemtől kérte a másik munkahely vezetője hanem tőlem , hogy én szerezzem be neki . xD
2016. júl. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És beszerezted? Ez el tud jól sülni?


Én furán érezném magam, ha most megkeresném a régi főnökömet, hogy mondjon már rólam szépeket :)

2016. júl. 6. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szereztem be, mert nem jó száj ízzel váltam el tőle, tőlük, kis városban lakom és feltételezem mindezt tudta a másik hely vezetője is . Lényeg, hogy ÉN nem kértem referenciát, de fel sem vett dolgozni az a hely aki rajtam keresztül akart hozzá jutni .
2016. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor kimentem Svájcba, kértek referenciát az előző helyemről. Megadtam az egyik csoportvezető srácot, akivel jóban voltunk - őt fel is hívták, és csináltak vele egy fél órás interjút, hogy milyen munkaerő is vagyok én.


Jól sült el a dolog, fel is vettek.

2016. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy illik? Előtte felvetted vele a kapcsolatot, hogy nem gond e ha megadod a számát, mert érdeklődnének?
2016. júl. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!