Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Loptál már a munkahelyedről?...

Loptál már a munkahelyedről? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Én heti rendszerességgel viszek haza ragasztószallagokat. Annyi fogy belőle, hogy az se tűnne fel senkinek, ha naponta raknák el 10-et.

2016. ápr. 25. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az konkret, kotozos szexhez kell ennyi?
2016. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent,ami kell otthon vagy eladható.
2016. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

A raktárosunknál most volt házkutatás és egy csomó dolgot találtak amit a cégtől vitt haza.

Gondolom gyanús lett azért küldték rá a yardot.

Most ki van rúgva és fel is jelentették szóval lehet böribe is megy.

2016. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindent ami mozdítható. Ez aprópénz a cégnek, ahhoz képest, hogy ők az életemet lopják el szép lassacskán. Megérdemlik!
2016. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Wc papírt, A4-es papírt, borítékot XD
2016. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Folyamatosan figyelnek minket a kamerákon, tehát ha akarnánk sem tudnánk lopni. Másrészről az én munkahelyemen semmi olyan dolog nincs, amit érdemes lenne ellopni. Csak ceruzát tudnék lopni, de otthon nem írok ceruzával, úgyhogy arra nincs szükségem. XD
2016. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
fénymásoló papirt de szemezek egy felmososzerrel is:)....4es: wc papirt???...loooool:)))))))
2016. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Koliban nagy értéke van a wc papírnak akár ott is árusíthatja :)

Én CO pisztolyról loptam le a szorító gyűrűt, volt olyan amit találtam a földön jó állapotban illetve áramátadót is hoztam el mert valaki kidobta a használatlant és ez nekem szemét rostálásnál szemet szúrt :) + pár csabágyból a golyót (szép nagyok :D)

Ja meg rajztűt.

2016. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már loptam papírt, írószereket, sőt bizalmas szerződésből adatokat is egy egyetemi dolgozatomhoz. Olyan helyről is loptam már tollat, ami be volt kamerázva, amire otthon szükségem van és a cégtől ingyen beszerezhető azt viszem.
2016. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Főnököm fiókjából óvszert. De nem vittem haza.
2016. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!