Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki volt már itt vagy tud...

Valaki volt már itt vagy tud valamit róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnapi napon kaptam egy szórólapot egy munkalehetsőgről amit az Eurotrade ajánlana, a munkalehetőség Szlovákiába Galántán és Nagyszombaton lenne, Galántán elektrotechnikai iparba 700Euroért, Nagyszombaton az autóiparban 1000Euroért illetve raktári munka is lenne 800 Euroért!


Nektek mi a véleményetek róla? ismeritek esetleg ezt a céget? Érdemes kimenni? 21 éves fiú vagyok és hát engem megfogott ez az ajánlat!


Amúgy 1-2 hónapja szórólapba a Sárvári munkahelyet hirdették hogy embereket vesznek fel és sokan fel is mentek Szabolcs megyéből és hát akik elmentek azóta se jöttek még haza, normálisan fizetett nekik, akkor szerintem ez az EuroTrade-s cég is megbízható lehet ivel a munkanélkülibe is fel volt tüntetve a Sárvári munkalehetőség most meg ez az EuroTrades ajánlatot hirdetik!



2016. júl. 6. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabolcsiaknak tökéletes Sárvár, innen tőlünk senki nem menne oda. EuroTrade valamivel jobbnak tűnik pénzben.
2016. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát itt szabolcsba nem sok munkalehetőség van főleg itt Dombrádon.

Hát igen lehet hogy megpróbálom hogy ha nem kamu az összeg!

2016. júl. 6. 13:52
 3/3 anonim válasza:
Az eurotrade átverés én sajnos bedőltem nekik a raktárba ha mindig túlórázol maximum akkor jön össze 600 euró ráadásul a szállás sem ingyenes ellentétbe azzal ahogy hirdetik azt mondták itt hogy napi egy euró a szállás de van aki 35öt fizet meg van aki 41et érte szóval itt nincsenek tisztába azzal hogy max 31napos a hónap. Az elektronikai cég az a Samsung gyár arról csak másoktól hallotam volt aki még 300eurót se kapott úgy hogy gyakran dolgoznak 8 helyett 11-12 órát ,és ott kötelező a túlóra míg a raktárba nem hanem te választhatsz hogy akarsz e.
2016. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!