Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan új munkahelyen...

Hamarosan új munkahelyen kezdek. Előre félek, mert van egy nő, amkiből semmi jót nem nézek ki. normális ez?

Figyelt kérdés

Ismerős terepre megyek hamarosan dolgozni. Pár 'nagy kutyát' is ismerek és a főnökkel is sikerült -úgy ahogy- jóban lennem. Felhozódott a legutóbbi beszélgetésünkkor a munka. Említettem, hogy szívesen mennék dolgozni hozzá. Mondta, hogy igaz, nem keres új munkaerőt, de lehet róla szó. Amikor bementem a munkahelyre, az előtérben úgy váltunk el, hogy ennyit mondott: ekkor és ekkor találkozunk, de akkor már kezded a munkát és a papírjaidat is hozd magaddal.


Ekkor az unszimpatikus nő is megjelent, aki elég szúrós tekintettel nézett rám. Ugyan az a végzettségem, mint neki, csupán annyi a külömbség, hogy 20 évvel fiatalabb vagyok nála, nekem egyetemi végzettségem van, míg neki főiskolai. Attól tartok, hogy ki fog túrni, és mindent meg fog tenni ennek érdekében.


Jogosan félek?



2016. júl. 9. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet tudni, de eddig még nőkkel jó tapasztalatom nem volt. Ráadásul nekik nem gond, ha alacsonyabb képzettségűek, akkor is "jobban értenek mindenhez" mint én.


Ha nem jössz ki vele, akkor az úgyis kiderül a 3 hónap próbaidő alatt és simán felmondhatsz. Nem érdemes várni és reménykedni, hogy jobb lesz, mert általában nem így történik.

2016. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem foglalkoznék vele. Felőlem akár mindennap ordibálhat, toporzékolhat, max jól kiröhögöm, de nehogy már egy vén fapina végett érezzem szarul magam egy munkahelyen.
2016. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, aggódhatsz, mert a nők rettenetesen tudják utálni egymást, sokszor indok nélkül. Általában irigység a motor. De ez nem csak szakmai, hanem életkori, kinézeti, kedveltségi alapokon nyugszik. Számomra megfejthetetlen dolog ez... de nem lehet ellene tenni. Ha férfi vagy, van esélyed, de akkor is résen kell lenni.
2016. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok én is.
2016. júl. 9. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:

4: Húha. Na akkor viszont még jobban fel kell kötnöd a gatyádat. Én férfiként gondolom azt, hogy nem jó nőkkel együtt dolgozni, mert látom mit művelnek egymással és néha belém is belém vesznek.


Sok sikert.

2016. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt én is tapasztaltam. Szerintem az is rátesz egy lapáttal, hogy 'fiatal' vagyok...
2016. júl. 9. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk én is megfigyeltem, hogy a nők olyan gonoszak tudnak lenni egymással, hogy a pofám leszakad. Mint valami argentin szappanopera.
2016. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a legutolsó munkahelyemen többségében nőkkel dolgoztam együtt. A legtöbbjükkel jól kijöttem, egyiküket kivéve, igaz ő már nyugdíjas korú volt és lehet, hogy frusztrálta, hogy nyugdíjasként dolgoznia kell. Pont egy műszakban voltam vele, szerencsémre :( Az első napot kivéve szinte minden nap belém kötött valamiért, meg direkt hátráltatta is a munkámat. Jópárszor visszaszóltam neki, de egy óra múlva ugyanott folytatta, ahol abbahagyta, mintha nem is értené, mit mondok neki. A legviccesebb szavajárása az volt (amit naponta vagy ötször elmondott), hogy "a mai fiatalok nem szeretnek dolgozni", holott a munkahelyen mindenki jóval fiatalabb volt nála és mindenki jóval többet is dolgozott, mint ő. Ja, meg lehet, hogy azért is volt ilyen, mert egész életében irodában ücsörgött, most meg fizikai munkát kellett végeznie nyugdíjasként. Végülis egy ideig tűrtem, aztán otthagytam a melóhelyet, mert képtelenség volt ezt elviselni, amit művelt. Amúgy sokan utálták, meg elég hanyagul is végezte a dolgát, a főnökség mégse vált meg tőle, nem értem, miért. Sajnálom, hogy el kellett jönnöm, mert a többiekkel nem volt bajom, csak ezzel az egy nővel, és a fizetés se volt rossz. Hiába szóltam többször is a főnöknőnek is, hogy csináljon vele valamit, mert én ezt nem tudom elviselni hosszútávon, de ő se tudott rá hatni, pedig ő is beszélt vele többször is.

Szóval, vigyázz vele, nem lesz könnyű dolgod! Ja, a lényeget elfelejtettem leírni: én férfi vagyok. Kíváncsi vagyok, ha nő lennék, hogy bánt volna velem az öreglány... Lehet, hogy én vagyok a hülye, hogy egy ilyen ember miatt otthagytam egy ilyen melóhelyet, de ez már túlment az én tűréshatáromon, amit művelt az öreglány.

2016. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért túl sok rosszat ne gondolj már előbb bele mert úgy jársz mint a kismalackás viccben :D
2016. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!